Zajmuję się planowaniem podróży zagranicznych, oraz tworzę kompleksowe plany podróży. Korzystając z moich usług masz pewność że doświadczona osoba zajmuje się organizacją Twojej podróży. Planowanie podróży to moja pasja, do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny i z pełnym profesjonalizmem.

Plany Podróży Na Każdą Kieszeń

Przygotowuję indywidualne plany podróży oraz opracowuję wyjazdy tematyczne na każdą kieszeń. Powiedz, dokąd chcesz jechać – otrzymasz plan podróży dopasowany do Twoich oczekiwań,budżetu oraz stylu życia. Jako infobroker turystyczny przygotowuję plany podróży szyte na miarę idealnie dopasowane do wymagań klienta.

Wyszukiwanie Tanich Biletów Lotniczych

Jeśli masz problem z wyszukaniem i rezerwacją biletu lotniczego moja oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapewniam kompleksową pomoc przy rezerwacji biletu lotniczego na dowolnej trasie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w wyszukiwaniu i rezerwacji tanich biletów lotniczych.

Podróże Biznesowe

Biletów Lotniczych / Rezerwacja Hoteli
Oferuję organizację i obsługę podróży służbowych. Wyjazdy służbowe są profesjonalnie zorganizowane i właściwie zaplanowane. Pracownik nie traci czasu na szukanie hotelu i nie zastanawia się jakim środkiem transportu będzie musiał podróżować. Rezerwacja 

Wyjazdy Motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne incentive to świetny sposób nagradzania najlepszych pracowników i równocześnie znakomite narzędzie motywacyjne dla pozostałych pracowników firmy. Wyjazd w najdalsze zakątki Europy czy świata to świetna forma nagradzania najlepszych pracowników, motywująca ich do dalszych działań.

Ślub i Podróż Poślubna

Podróż poślubna powinna być niezapomnianą i najbardziej ekscytującą wyprawą w życiu. Bez wątpienia jest to idealny czas, by pozwolić sobie na coś bardzo wyjątkowego. Przygotowuję podróże poślubne szyte na miarę. Kiedy Wy będziecie zajmować się sprawami organizacji ślubu i przyjęcia weselnego ja zajmę się pełnym planowaniem podróży poślubnej.

OFERTA

PLAN PODSTAWOWY

Oferta skierowana jest do Ciebie jeśli Twoim problemem jest znalezienie odpowiedniego miejsca na wakacje. Albo nie potrafisz wyszukać taniego biletu lotniczego i noclegu.

 • 2 INDYWIDUALNE POMYSŁY NA PODRÓŻ
 • 3 PROPOZYCJE TANIEGO BILETU LOTNICZEGO
 • 3 PROPOZYCJE NOCLEGU
 • PLAN PODRÓŻY NA KAŻDY DZIEŃ
 • KOSZTORYS
 • TRANSFER Z LOTNISKA
 • TRANSPORT LOKALNY
 • INFORMACJE PRAKTYCZNE
 • PROPOZYCJA UBEZPIECZENIA
 • REKOMENDACJA LOKALNYCH ATRAKCJI

PLAN REZERWACJE

Oferta skierowana jest do Ciebie jeśli potrzebujesz kompleksowej organizacji Twojej podróży. Znalezienie i rezerwacja biletu i hotelu jest w cenie.

 • 3 INDYWIDUALNE POMYSŁY NA PODRÓŻ
 • 4 PROPOZYCJE TANIEGO BILETU LOTNICZEGO
 • 4 PROPOZYCJE NOCLEGU
 • POMOC PRZY REZERWACJACH
 • PLAN PODRÓŻY NA KAŻDY DZIEŃ
 • KOSZTORYS
 • TRANSFER Z LOTNISKA
 • TRANSPORT LOKALNY
 • INFORMACJE PRAKTYCZNE
 • PROPOZYCJA UBEZPIECZENIA
 • REKOMENDACJA LOKALNYCH ATRAKCJI

   

PLAN PODRÓŻNIK

Oferta skierowana jest do Ciebie jeśli szukasz kompleksowej organizacji podróży z rezerwacją biletów, hoteli, atrakcji turystycznych. Ponadto konsultacje z ekspertem i podróżnikiem oraz wsparcie podczas podróży jest w cenie.

 • 4 INDYWIDUALNE POMYSŁY NA PODRÓŻ
 • 5 PROPOZYCJE TANIEGO BILETU LOTNICZEGO
 • 5 PROPOZYCJE NOCLEGU
 • POMOC PRZY REZERWACJACH
 • KONSULTACJE PRZED PODRÓŻĄ
 • WSPARCIE ONLINE PODCZAS PODRÓŻY
 • PLAN PODRÓŻY NA KAŻDY DZIEŃ
 • KOSZTORYS
 • TRANSFER Z LOTNISKA
 • TRANSPORT LOKALNY
 • INFORMACJE PRAKTYCZNE
 • PROPOZYCJA UBEZPIECZENIA
 • REKOMENDACJA LOKALNYCH ATRAKCJI

KORZYŚCI

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Im dokładniej i wcześniej zaplanowana podróż, tym mniejsze koszty poniesione w trakcie wyjazdu. W praktyce oznacza to optymalizowanie kosztów podróży – wyszukiwanie najlepszych opcji przelotów, przejazdów, korzystnych cenowo noclegów, atrakcji turystycznych i zniżek na nie, nieustanne śledzenie promocji turystycznych, co jest moim głównym zadaniem. Plany podróży oferuję w trzech wariantach, które są dopasowane do Twoich potrzeb.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Plany podróży to zajęcie czasochłonne, wymagające sięgnięcia do wielu źródeł, porównywania i weryfikowania informacji oraz mozolnego układania ich w całość. Zrobię to za Ciebie – wystarczy, że opowiesz mi o swoich zainteresowaniach i preferencjach wyjazdowych. Przygotowany plan podróży będzie zawierać wszystkie niezbędne informacje dotyczące Twojego wyjazdu: od najlepszych opcji transportu, przez propozycje noclegów, sugestie dotyczące poruszania się na miejscu, po opisy najciekawszych miejsc do odwiedzenia, wskazówki jak do nich dotrzeć. Tobie pozostanie już tylko spakowanie walizki.

DOŚWIADCZENIE

Możesz być pewien że plan Twojej wymarzonej podróży powstanie przy maksymalnym zaangażowaniu osoby, dla której wyszukiwanie i weryfikowanie informacji oraz tworzenie ciekawych turystycznych tras jest przede wszystkim pasją. Otrzymasz plan podróży który nie będzie produktem oferowanym przez biura podróży, ale szytym „pod Ciebie” planem podróży, o której być może od dawna marzyłeś/aś. Ważne jest również to, abyś w trakcie podróży był nie tylko biernym obserwatorem, ale z pełnym zaangażowaniem uczestniczył w zastanej rzeczywistości, poznawał, a nie tylko zwiedzał. Temu mają służyć spersonalizowane plany podróży.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy jesteś biurem podróży?
Nie. Moja usługa polega na pomocy w planowaniu i organizacji podróży i nie ma nic wspólnego z biurem podróży.

Czy mogę Ci zaufać?
Jak najbardziej. Rezerwacji i płatności dokonujesz sam. Jeśli masz z tym problem możesz na mnie liczyć. Zawsze możesz zadzwonić albo porozmawiać przez chat na stronie.

Do kogo skierowana jest oferta?
Jesteś zapracowany. Nie znajdujesz czasu na czasochłonne poszukiwania informacji w internecie. Nie wiesz gdzie i jak szukać informacji. Poszukiwania w obcym języku sprawiają Ci problem. Znudziły Ci sie kierunki oferowane przez wielkie biura podróży. Pragniesz zobaczyć miejsca mniej znane.

Ile trwa przygotowanie indywidualnego planu podróży?
Od 2 do 7 dni. W wyjątkowych przypadkach do 14 dni. Planowanie podróży indywidualnych to proces złożony i jego jakość nie idzie w parze z pośpiechem.

Czy pomożesz w znalezieniu taniego biletu lotniczego?
Tak. Wyszukam połączenie lotnicze najbardziej pasujące do Twoich oczekiwań. Jestem ekspertem w tanim podróżowaniu. Dostaniesz kilka wariantów cenowych i sam dokonasz rezerwacji poprzez podany link. Jeśli będziesz miał problem z dokonaniem rezerwacji możesz liczyć na moją pomoc.

Jak się przygotować do podróży?
Plan podróży zawiera niezbędne informacje jak przygotować się do podróży. Takie jak co spakować, na co się zaszczepić, jakie wykupić ubezpieczenie, jak wymienić pieniądze i wiele innych

Nie znam języków obcych, czy to problem?
Brak znajomości języka obcego znacznie utrudnia, ale wtedy dobieram kierunek, gdzie można porozumieć się uśmiechem lub na migi. Albo miejsca, gdzie jest dużo rodaków lub są często odwiedzane przez turystów nieznających języków.

Na czym polega Twoja usługa?
Przygotowuję indywidualny plan podróży, dostosowany do preferencji osoby zainteresowanej. W planie znajdziesz dogodne połączenia lotnicze, proponowane hotele i całą masę niezbędnych informacji. Zapoznaj się z ofertą planowania podróży.

Za co płacę?
Ceny planów podróży dotyczą tylko i wyłącznie opłaty za moją usługę, której składowe są opisane na stronach poszczególnych planów podróży. W cenach tych nie zawierają się żadne bilety lotnicze, noclegi, ubezpieczenie itd. Budżet wakacji szytych na miarę jest ustalany indywidualnie przez Ciebie i jest on czymś zupełnie osobnym od ceny naszej usługi.

Czy wpłacam Ci pieniądze za bilet albo hotel?
Nie. Rezerwacji dokonujesz sam i sam płacisz za bilet lotniczy albo hotel. Jeśli masz problem z dokonaniem rezerwacji mogę pomóc, ale i tak sam dokonujesz płatności.

Nie potrzebuje planu podróży, a jedynie konsultacji?
Jeśli masz jedynie pytania albo potrzebujesz pomocy w rezerwacji biletu czy hotelu możesz skorzystać z konsultacji.

Czy pomożesz w znalezieniu odpowiedniego noclegu?
Tak. Na podstawie twoich preferencji zaproponuję Ci od 3 do 5 propozycji noclegu, w każdym miejscu do którego pojedziesz w zależności od wybranego planu podróży.

Nie wiem dokąd chcę pojechać, czy to problem?
Nie. Na podstawie wypełnionego formularza jestem w stanie określić idealne miejsce na Twoje wakacje.

Czy zagwarantujesz mi bezpieczeństwo?
Nie. W przewodniku znajdziesz najważniejsze informacje jak podróżować bezpiecznie, ale to zależy wyłącznie od Ciebie.

Jak dostanę umowę za wykonaną usługę?
W czasie, kiedy będę pracował nad Twoim planem podróży otrzymasz do podpisania umowę o dzieło. Podpisz ją i odeślij kopię pocztą.

Czym jest formularz?
Określa Twoje preferencje. Na podstawie wypełnionego formularza jestem w stanie określić Twoje preferencje i najlepiej dopasować bilet lotniczy, hotel i miejsce do Twoich oczekiwań.

Gdzie ta oszczędność?
Pamiętaj, że jako infobroker turystyczny optymalizuję Twoje koszty, a więc całkiem prawdopodobne, że koszt mojej usługi zwróci Ci się, ponieważ znajdę tańszy bilet i wynegocjuje cenę za nocleg itd. od tego który Ty byś znalazł.

Czy mogę liczyć na pomoc w trakcie podróży?
Tak. Jeśli wybierzesz plan podróżnik dostaniesz wsparcie w trakcie podróży. Dzięki temu nie zostajesz sam z problemem.

Czy muszę wpłacać od razu całość pieniędzy za zamówiony plan podróży?
Nie. Po wypełnieniu formularza wpłacasz 50% wartości planu. Przystępuję do realizacji. Po zatwierdzeniu planu wpłacasz pozostałe 50%

Jakie metody płatności akceptujesz?
Akceptuję wpłaty na konto bankowe, a także wpłaty za pomocą płatności online Blik i PayPal.

Czy to wyjazdy w przewodnikiem?
Nie. Przygotowuję plany podróży dla indywidualnych turystów. W podróż ruszysz samodzielnie, wyposażony w obszerny pakiet porad praktycznych, rekomendacji i przestróg.

W jakiej formie dostanę plan podróży?
Plik PDF i na adres email. Plany podróży dostarczam w formie dokumentu PDF, by łatwo go było wydrukować, a także na email, by dokonać potrzebnych rezerwacji.

Jeszcze nigdy samodzielnie nie podróżowałem, czy to problem?
Nie. W końcu musi być ten pierwszy raz. Planowanie podróży to nie łatwe zadanie. Za sprawą planu podróży będziesz podążał jak po sznurku. Wszystkie najtrudniejsze sprawy załatwimy razem przed wyjazdem.

Czy podane ceny planów podróży zawierają podatek?
Nie. Podane ceny są cenami netto.