WSPÓŁPRACA

Przez ostatnie 30 lat udało nam się odwiedzić ponad 60 państw. Każda wyprawa była organizowana na własną rękę, bez pomocy biur podróży. Sam dobieram najciekawsze miejsca, atrakcje i przygotowuje aktywny plan zwiedzania.

Tworzenie i rozbudowa vloga Eskapady 365 umożliwia mi dotarcie do niezwykłych miejsc. To w połączeniu z podróżowaniem moja największa pasja, której oddaję się bez reszty. To dzięki temu mogę zaprezentować Twoje miejsce  w angażujący czytelnika sposób. Eskapady 365 śledzi wciąż powiększające się grono czytelników. Jestem obecny także w mediach społecznościowych: Facebooku i Tweeter.

Podróżowanie jest dla mnie jak narkotyk i sprawia, że z każdym razem chce odkrywać jeszcze więcej. Podróże kształcą, jednak jak wiadomo, ta nauka jest dość kosztowna, dlatego z chęcią nawiązuje współprace z różnymi firmami, dzięki którym optymalizuje koszty podroży.

Rodzajów współpracy może być wiele, do każdej z propozycji staramy się podchodzić indywidualnie z szacunkiem do marki i naszych czytelników. Zależy nam, abyśmy czerpali obustronne korzyści

Jeśli chcesz, aby Twój produkt pojawił się w naszej witrynie, NAPISZ DO NAS, a my zastanowimy się jak formę współpracy możemy nawiązać.