Wietnamski przewodnik dla samotnych mężczyzn

Jeśli chcesz przeżyć wakacje seksualne w Wietnamie i chcesz poznać najlepsze miejsca, w których można znaleźć seksowne dziewczyny gorące do działania, ten przewodnik po seksie zawiera wszystkie potrzebne informacje.

Wietnam znany jest z długiej wojny z USA i reżimem komunistycznym, a nie z wielu działań seksualnych w całym kraju. Prostytucja jest powszechna, dziewczęta są otwarte na seks przedni, ale reżim komunistyczny woli nie ujawniać się w takich sprawach.

Dlatego nie słyszysz wiele o Wietnamie, seksie i dziewczynach – to podziemny świat.

Otworzę wszystkie dobre rzeczy, które oferuje ten kraj, ponieważ powinieneś cieszyć się krajem i pięknymi kobietami, zamiast martwić się, gdzie pójść, co robić i co najważniejsze, jak to zrobić.

Ten przewodnik skupi się na scenie P4P (Pay for Play). Jeśli wolisz spotykać się z wietnamskimi dziewczynami o wysokiej jakości, a następnie wejdź na popularny serwis randkowy w Wietnamie .

Ten przewodnik po seksie w Wietnamie został zaktualizowany 2 listopada 2019 r

Wprowadzenie do turystyki seksualnej w Wietnamie

Turystyka seksualna w Wietnamie rośnie w ostatnich latach dzięki łagodnym wymogom wizowym. Ale to, co sprawia, że ​​Wietnam jest tak atrakcyjny dla większości zagranicznych mężczyzn, to obfitość placówek seksualnych i pięknych lokalnych kobiet.

Od salonów masażu oferujących szczęśliwe zakończenia do salonów fryzjerskich zapewniających robienie ciosów podczas golenia twarzy – Wietnam oferuje coś dla każdego.

Właśnie dlatego Wietnam jest „innym” miejscem dla podróżników, którzy chcą przeżyć wakacje seksualne w Azji. Mówiąc wprost, prostytucja w Wietnamie jest nielegalna, ale jest regulowana i akceptowana.

Seks w Wietnamie można znaleźć w zaprojektowanych dzielnicach czerwonych latarni, ale także w salonach masażu, spa i klubach nocnych w całym mieście…

Dwie największe destynacje seksualne to Hanoi i Sajgon (miasto Ho Chi Minh ), a mniej znane miasto Da Nang. Istnieją tysiące wietnamskich dziewcząt oferujących seks, nie będzie ci trudno się położyć.

Ostrożność podczas uprawiania seksu z prostytutkami polega na noszeniu prezerwatywy, ponieważ przyczyną jest wysoki wskaźnik HIV. Również prostytutki freelancer są znane z kradzieży, więc uważaj na swoją przynależność, wracając do pokoju.

Dobrą rzeczą jest to, że niekoniecznie musisz płacić za seks w Wietnamie i ryzykować zachorowaniem lub rabunkiem. Jest wiele innych sposobów na spotkanie z dziewczynami z Wietnamu i zwolnienie z pracy, o czym opowiem później.

W tym przewodniku po seksie w Wietnamie dowiesz się, ile to kosztuje, jak zachować bezpieczeństwo, najlepsze miejsca na znalezienie dziewcząt i wszystko pomiędzy!

Co z dziewczynami i seksem w Wietnamie?

Dziewczyny wietnamskie są bardziej konserwatywne niż dziewczęta tajskie lub filipińskie. Na portalach randkowych spotkałem dziewczyny, które nalegały na spotkanie z matką i uzyskanie zgody przed umawianiem się ze mną.

Tak konserwatywni mogą być. Powiedziawszy to, spotkałem sporo liberalnych dziewcząt z Wietnamu, które są w perwersyjnych sprawach.

Niektóre są bardziej konserwatywne niż inne, a to, jak bardzo chcą grać, aby zdobyć twoją sympatię, będzie różne. Możesz to łatwo sprawdzić, dotykając w komunikacie tematu seksu i sprawdzając, jak reagują.

Ogólnie rzecz biorąc, większość kobiet o otwartych umysłach można znaleźć w Ho Chi Minh, podczas gdy dziewczęta z Hanoi są bardziej tradycyjne.

Innymi słowy, Ho Chi Minh to łatwy plac zabaw dla dziewczyn na nocnym stoliku lub na krótkotrwały związek, podczas gdy Hanoi to miejsce, w którym można znaleźć poważny związek.

Pamiętaj, że północ jest bardziej komunistyczna niż południowa, to odzwierciedla to, jak dziewczęta ubierają się i zachowują. Podczas gdy dziewczęta z Hanoi dążą do czystego, prostego wyglądu, seksowne dziewczyny z Sajgonu cenią i prezentują się o wiele bardziej różnorodnie, z modnymi ubraniami i odsłaniającym strój…

Po lewej stronie powiedziała dziewczyna z Sajgonu, po prawej dziewczynka z Hanoi

Powiedziawszy to, nie myśl, że Hanoi jest nudnym miejscem do odwiedzenia, jeśli lubisz nocne życie i dziwki. Jeśli chodzi o płatny seks, istnieją 3 obszary z czerwonym światłem, w których można znaleźć łatwe kobiety: dziewczyny baru, dziewczyny masażu, freelancerzy i twarde prostytutki.

Ale najlepsze jest to, że w Wietnamie nie chodzi tylko o płatny seks. W Wietnamie jest wiele kobiet, które chcą uprawiać seks z obcymi mężczyznami bez rekompensaty finansowej.

Dziewczyny są słodkie, otwarte i bardzo przywiązane… Są bardzo dumne ze sposobu, w jaki opiekują się mężczyznami.

A co z seksem i wietnamskimi kobietami?

Kobiety w Wietnamie są na ogół napalone i gorące do działania, ale potrzeba kilku randek, zanim wsiądą do majtek, szafki nocne nie są częstym zjawiskiem.

Wietnamski, powolny styl życia znajduje odzwierciedlenie w podejściu mieszkańców do randek i seksu. Oznacza to, że łatwo jest uprawiać seks w Wietnamie albo płacisz za to, albo chcesz się pieprzyć za darmo, tylko randki z miłymi dziewczynami zajmuje trochę więcej czasu.

Ale kiedy się przed tobą otworzy, uczyni cię szczęśliwym człowiekiem. Są dumni ze swojej seksualności i ekscentryczni, jeśli chodzi o zaspokojenie pragnień swojego mężczyzny.

Gdzie znaleźć seks w Wietnamie

Odwiedzasz Wietnam, ponieważ chcesz się położyć z pięknymi lokalnymi dziewczynami, ale nie wiesz, od czego zacząć. Oto moja recenzja najlepszych miejsc, w których można spotkać się z dziewczynami w Wietnamie, zaczynając od…

1. Online

To jest dar, jaki otrzymało to pokolenie mężczyzn szukających wietnamskich dziewcząt, ponieważ nigdy nie było łatwiej spotkać kobiety do seksu.

Internetowe portale randkowe są pełne dziewcząt z Wietnamu, które pragną poznać zagranicznych mężczyzn, nie tylko dla związku lub miłości, ale także dla seksu bez zobowiązań.

Na przykład witryny randkowe, takie jak Vietnam Cupid, łączą wietnamskie dziewczyny z obcymi mężczyznami. Ktoś szuka poważnego związku, a ktoś inny na romans.

Jeśli wolisz coś bardziej zwinnego i bezpośredniego, w AsianMatchMate możesz znaleźć samotne dziewczyny i pary chętne do odkrywania nowych fantazji seksualnych.

Jest to strona randkowa dla dorosłych, która zabiera nudne rozmowy i fałszywe zainteresowanie ludzi randkujących, przechodząc od razu do prawdziwego punktu spotkania: seksu.

Miasto Sajgon ma najwięcej członków, ponieważ tamtejsze dziewczyny są bardziej otwarte w stosunku do swojego odpowiednika w Hanoi, ale mimo wszystko spróbuj szczęścia w całym Wietnamie.

2. Kluby nocne i bary do odbioru

Życie nocne w Wietnamie dzieje się w dużych miastach, w których można wybierać gorące dziewczyny do akcji…

Są typowe imprezowiczki, które nie mają nic przeciwko, aby podać swój numer telefonu i spotkać się z tobą następnego dnia. Po krótkiej rozmowie i przekonaniu wrócą do ciebie.

Jeśli wolisz seks tej samej nocy, mnóstwo prostytutek freelancerek w klubach gotowych spać z tobą za trochę gotówki.

Spodziewaj się zapłacić około 700 tys. Dongów za całonocne usługi u freelancera. Pamiętaj, aby zabezpieczyć swoje kosztowności podczas kąpieli w pokoju, ponieważ mają one tendencję do kradzieży pieniędzy.

Tak czy inaczej, dziewczęta w nocy chętnie się z tobą spotkają, przekonasz się, że Saigon jest łatwiejszym placem zabaw, podczas gdy Hanoi jest nieco trudniejszy z Da Nang pośrodku.

3. Blow Job Bars – Hot Toc

Hot Toc oznacza fryzjera, ale po wejściu dostajesz o wiele więcej niż strzyżenie włosów.

Miejsca te można rozpoznać po różowym świetle przy drzwiach i słodkich dziewczynach siedzących przed…

Wybierz dziewczynę, którą lubisz, targuj się za BJ i masuj – standardowa stawka to 60 zł Dong – ale w weekend cena rośnie, gdy miejsce staje się bardziej ruchliwe.

Zostaniesz eskortowany do prywatnego pokoju, w którym możesz się zrelaksować i rozładować fajkę.

4. Wietnamskie prostytutki na ulicach i parkach

Idąc pewnymi ulicami i parkami, znajdziesz wietnamskie prostytutki gotowe do szybkiego przejścia z tobą. Najlepsze jest to, że można je znaleźć w ciągu dnia, a także w nocy.

Spodziewaj się, że dziewczyny na motocyklu zwrócą się z pytaniem, czy chcesz uprawiać seks. To bardzo unikalny sposób na podejście wietnamskiej prostytutki na skuterze, myślę, że dzieje się to tylko tutaj…

Stała stawka przez krótki czas wynosi od 50 zł do 100 zł. Dostawanie jej przez całą noc jest rzadkością, ale jeśli tak, spodziewaj się zapłaty 150 zł.

Polecam jednak odwiedzać nocne bary, jeśli chcesz skorzystać z usług prostytutki, ponieważ prostytutki uliczne mają problemy.

5. Dzielnica czerwonych latarni w Wietnamie

W Wietnamie oficjalnie nie ma żadnych dzielnic czerwonych latarni, ale wszędzie jest wiele dedykowanych ulic z miejscami do seksu i prostytutkami.

To, co się dzieje, jest dość oczywiste. Są dziewczyny w seksownych mundurach i zwracające uwagę.

Na przykład w Hanoi najbardziej znanymi obszarami są dystrykt Dong Anh, dystrykt Ha Dong, dystrykt Gia Lam i dystrykt Thuy Khue. Wiele kawiarni i Hot Toc oferujących wszelkiego rodzaju usługi seksualne.

W Sajgonie najpopularniejszym obszarem czerwonych latarni jest Hao Bin Park. Dziewczyny podjadą do ciebie na motocyklu oferującym usługi seksualne.

6. SPA – wietnamski masaż seksualny

Wiele gabinetów masażu w Wietnamie to ukryte sklepy z usługami seksualnymi. Mogą wyglądać jak „centra zdrowia”, ale w rzeczywistości jedyną rzeczą, o którą się troszczą, jest twoja męskość i portfel.

Tak, te miejsca nie są drogie, zaczynając od podstawowej usługi z HJ za 60 zł. i niskiej jakości masażu za 100 zł.

7. Bary karaoke

Bary karaoke zatrudniają młode hostessy – zwykle studentów – aby zapewnić towarzystwo gościowi…

Otrzymasz prywatny pokój za 60 – 80 zł na godzinę plus 50 zł na godzinę dla każdej dziewczyny w pokoju. Gdzieś może oferować nieograniczoną liczbę drinków, inni pobierają opłaty za to, co zamówisz.

Jeśli chcesz uprawiać seks z dziewczynami, stawki wahają się od 80 zł. Za krótki czas do 150 zł za całą noc.

Jak zdobyć dziewczynę na wakacje w Wietnamie

Szukasz czegoś więcej niż tylko seksu? Chcesz spotkać dziewczynę z Wietnamu, aby spędzić razem wakacje, a dlaczego nie, mieć intymne chwile?

Możesz znaleźć kogoś, kto oprowadziłby Cię po mieście, zjadł z Tobą kolacje, dzielił łóżko i ogólnie cieszył się swoim towarzystwem.

Posiadanie tymczasowej dziewczyny planującej różnego rodzaju miłe rzeczy na wizytę, zachowywanie się jak kochanek i przyjaciel to najlepszy sposób na poznanie kultury wietnamskiej i cieszenie się tym krajem.

Czy możesz sobie wyobrazić piękną, młodą i napaloną wietnamską dziewczynę?

Przeżyj z nią romantyczne chwile, odwiedzaj razem miejsca i intymnie w nocy. Nie musisz się zastanawiać, samotny, zagubiony w kraju szukającym towarzystwa w obskurnym obszarze.

Dziewczyna w Wietnamie to twój bilet na niezapomniane wakacje, które mogą stać się czymś więcej.

Dlatego przed podróżą koncentruję się na znalezieniu lokalnej dziewczyny, a dopiero później rezerwacji lotu i zakwaterowania.

Niestety większość podróżnych kupuje tylko bilet lotniczy i w ostatniej chwili porzuca dziewczyny. W końcu trafiają do dzielnic czerwonych latarni, wyrzucając głupie pieniądze na dziwki. Nic dziwnego, że czują się urażeni, gdy wracają do domu.

Nie musisz płacić za dziewczyny, jeśli chcesz się położyć w Wietnamie, jest wiele dziewczyn, które chcą cię poznać i zostać twoją dziewczyną.

Najlepszym sposobem na znalezienie dziewczyny w Wietnamie jest skorzystanie z popularnego serwisu randkowego, takiego jak VietnamCupid. Wietnamskie dziewczyny spotykają się z obcokrajowcami w Internecie, a ty chcesz poznać kobietę w Wietnamie… To umowa.

Aby rozpocząć, napisz profil opisujący swoje hobby i zainteresowania. Następnie prześlij kilka swoich najlepszych zdjęć z dużym uśmiechem na twarzy 🙂

Zweryfikuj swój profil i uaktualnij członkostwo, aby uzyskać więcej uwagi od dziewcząt. Rozpocznij rozmowy i stwórz listę potencjalnych dziewczyn. Będąc w Wietnamie, spotkaj się.

Najlepsze miejsca na spotkanie w Wietnamie

Najlepszymi miejscami do położenia się w Wietnamie są:

Ho Chi Minh – finansowe centrum Wietnamu. Tam, gdzie są pieniądze, są piękne dziewczyny i wiele możliwości uprawiania seksu.

Hanoi – konserwatywne miasto na północy Wietnamu. Świetne miejsce do poszukiwania wietnamskiej dziewczyny, ale także do zabawy w licznych dzielnicach czerwonych latarni.

booked.net

 Atrakcje w Ho Chi Minh
 Atrakcje w Hanoi
 Sprawdź Ceny Lotów
 Ceny Noclegów w Ho Chi Minh

 Ceny Noclegów w Hanoi

POWRÓT DO KATEGORII  >>