Wietnam jest krajem o oszałamiającej naturalnej urodzie i złożoności kulturowej, dynamicznych megamiastach i wioskach plemion górskich. Wietnam jest zarówno egzotyczny, jak i fascynujący. Dżungle i lasy monsunowe w Wietnamie są różnorodnymi ekosystemami, które żyją z wyjątkową przyrodą. Trekking jest tutaj popularną aktywnością, szczególnie w górach Sapa i pierwotnym krajobrazie Parku Narodowego Cuc Phuong. Aby uciec od miasta, wybierz się na wycieczkę do Ho Chi Minh, odwiedzając zabytkowy pałac Hoi Truong Thong Nhat i misternie zdobioną pagodę cesarza Jadeitowego.

Featured Video Play Icon

GENESIS LUXURY REGAL CRUISES | Halong Bay

booked.net

Luksusowe Rejsy statkiem po zatoce Halong w Wietnamie. Plaże, jaskinie, kajaki, przejażdżki rowerowe, pływanie i piękne zachody słońca. Rejs z wyżywieniem, zakwaterowaniem i transportem. Rejs tym statkiem sprawia, że ​​oszałamiające formacje skalne Halong Bay są bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej.

↓↓↓ Sprawdź Dostępność ↓↓↓

 Booking.com

Featured Video Play Icon

KHAN HOANG CAPSULE HOTEL | HANOI

Wynaleziony w Japonii, ten typ hotelu rozprzestrzenia się obecnie w całej Azji, aby zaspokoić nienasycone pragnienie taniego zakwaterowania wśród europejskich i azjatyckich podróżnych na ograniczonym budżecie.
 
Sprawdź Dostępność..
 


Booking.com

Featured Video Play Icon

AVANI QUY NHON RESORT & SPA

Osłonięty złocistą plażą i strzelistymi klifami, Avani Quy Nhon Resort & Spa, położony wzdłuż południowego środkowego wybrzeża Wietnamu, oferuje tropikalną plażę i wspaniałe spa.
 
Sprawdź Dostępność i Cenę
 


Booking.com