Jak się umawiać z Filipinami Kobiety na Filipinach 

Ronna Lou poznała swojego męża podczas imprezy towarzyskiej w Davao na Filipinach. Od czasu spotkania ze swoim amerykańskim mężem Ronna poświęciła wiele swojego życia na pomoc obcym mężczyznom i Filipińskim kobietom w spotkaniu.

Prowadząc dwutygodniowy webcast, Ronna Lou odpowiada na wszystkie pytania dotyczące międzynarodowych randek i podróży przez Filipiny. Ronna Lou, skupiona głównie na miastach Davao i Cebu, zapewnia bezpośredni wgląd w serca Filipin, zapewniając nieocenioną wiedzę zagranicznym mężczyznom, którzy są zainteresowani spotkaniem z przyszłymi partnerami.

Pomimo obecnej sytuacji na świecie Filipinas nadal nie mogą się doczekać spotkania z obcymi mężczyznami w celu nawiązania poważnego, pełnego miłości związku. Filipińskie kobiety słyną z ogromnego piękna, poświęcenia dla rodziny i niezachwianego poświęcenia dla mężczyzn, którzy mają serca.

Miasta takie jak Davao i Cebu stały się międzynarodowymi ośrodkami randkowymi dla zagranicznych mężczyzn, którzy są zainteresowani wcieleniem miłości Filipiny w ich życie.

Przewodnik Turystyczny, który uczy  jak się kochać z Filipinami podczas pobytu na Filipinach, bez konieczności chodzenia do barów go-go lub płacenia za prostytutki.

Cena: 14,99 (Amazon)