Featured Video Play Icon

THE ST REGIS | Bora Bora

booked.net

Egzotyczna Polinezja Francuska, zespół pięciu archipelagów składający się z ponad 150 tropikalnych wysepek (wśród nich Bora Bora) zasłużenie zyskała miano najpiękniejszej perły Oceanu Spokojnego. Jeśli marzysz o nieskazitelnie czystych, turkusowych wodach dających orzeźwienie w gorące dni, rafach koralowych mieniących się wszystkimi kolorami tęczy oraz białym jak śnieg piasku delikatnie muskającym Twoje stopy, to miejsce to zaspokoi wszystkie Twoje pragnienia.

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 Sprawdź OfertęBooking.com

Featured Video Play Icon

SOFITEL MOOREA | Polinezja Francuska

booked.net

Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort położony jest na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy, zaledwie 5 minut od lotniska Temae i doków promowych Vaiare. Ten charakterystyczny hotel został zbudowany na najdłuższej i najpiękniejszej piaszczystej plaży na wyspie, w chronionym obszarze morskim. Z tego hotelu roztacza się wyjątkowy widok panoramiczny na lagunę i wyspę Tahiti. Hotel oferuje szeroki wybór zakwaterowania, łącznie 113 luksusowych bungalowów położonych w ogrodach, bezpośrednio przy plaży lub nad wodą.

 Lokalne Atrakcje
 Porównaj Ceny Lotów
 Sprawdź OfertęBooking.com

Featured Video Play Icon

THE BRANDO RESORT

booked.net

The Brando to była własność hollywoodzkiej legendy Marlona Brando i jeden z najbardziej luksusowych eko-kurortów na świecie, położony na atolu na środku Oceanu Spokojnego. Aby osiągnąć neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla, hotel opiera się głównie na odnawialnych źródłach energii, takich jak energia słoneczna i biopaliwo z oleju kokosowego. To ostatnie miejsce, w którym możesz pomyśleć o pionierskiej technologii.

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Porównaj Ceny Lotów
 
Oficjalna Strona