Mimo że Słowenia nie jest ogromna, w jej przypadku powiedzenie „małe jest piękne” to za mało. Kraj o powierzchni porównywalnej do rozmiarów jednego z polskich województw pod względem zróżnicowania plenerów i dostępnych atrakcji turystycznych śmiało rywalizować może ze znacznie większymi państwami.

Featured Video Play Icon

OLIMIA ADRIA VILLAGE

booked.net

Zupełnie nowy ośrodek glampingowy z luksusowymi namiotami safari, ogłoszony BEST BEST GLAMPING 2017 , położony w malowniczym miasteczku Podčetrtek, nagrodzony jako Słowenia Zielona destynacja . Architektonicznie i doskonale zaprojektowany ośrodek, który zachwyca gości wysokim poziomem prestiżu. Magiczną atmosferę uzupełnia zewnętrzne otoczenie, pełne ścieżek, strumieni i centralnego kominka. Doskonała lokalizacja dla miłośników przygód i aktywnego wypoczynku rodzinnego z niesamowitym rodzinnym parkiem wodnym i jednym z najlepszych w Europie centrum odnowy biologicznej i spa , Wellness Orhidelia.

 Lokalne Atrakcje
 
Planowanie Trasy
 Porównaj Ceny Lotów
 Sprawdź OfertęBooking.com

Featured Video Play Icon

BOHINJ | Hike & Bike

booked.net

Większość ludzi odwiedzając Słowenię najprawdopodobniej słyszało o pięknym jeziorze Bled, które jest w rzeczy samej warte zobaczenia. Czego większość nie jest świadoma to to, że jest tam inne większe jezioro tylko 30 minut od jeziora Bled i jest równie pięknym, spokojniejszym miejscem. Jezioro to nazywa się Bohinj i jest zlokalizowane 526 metrów n.p.m. w parku narodowym Triglav.

 Lokalne Atrakcje
 
Zobacz na Mapie
 FlixBus
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów
 

Featured Video Play Icon

TO JEST SŁOWENIA

booked.net

Słowenia to kraj różnorodny, miejsce spotkania Alp z Adriatykiem. To kraj trzech klimatów: w górach panuje klimat alpejski, w środkowej części kraju – umiarkowany, a nad morzem oraz w regionie Kras – śródziemnomorski. Każdy znajdzie na wakacjach w Słowenii coś dla siebie. Warto zaplanować wczasy w tym kraju w taki sposób, by zobaczyć Bled, Piran, Triglav, Boka, Soča.

 Lokalne Atrakcje
 FlixBus
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów
 

Featured Video Play Icon

GARDEN VILLAGE

booked.net

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Ceny Lotów
 
Dowiedz się Więcej

Romantyczny, żądny przygód i ekskluzywny!

Spanie w domku na drzewie spełni marzenia z dzieciństwa i zagwarantuje dzieciom niezapomnianą przygodę . Poranna kawa wśród koron drzew i romantyczna atmosfera wieczoru jest bez wątpienia magicznym przeżyciem i doskonałym sposobem na relaks . Przytulność autentycznego słoweńskiego drewna i tradycyjna konstrukcja łączą cię z naturą, a wnętrze oferuje ciepło i komfort.

Pokonaj strach przed wysokościami w naszych dwupiętrowych domkach i złap swoje marzenia w specjalnej siatce hamaków przygodowych . Udogodnienia : łazienka z prysznicem, dwa podwójne łóżka i balkon z bujanym fotelem, na którym można odpuścić wszystkie zmartwienia.