Jesteś we właściwym miejscu, jeśli jesteś samotnym mężczyzną i kochasz podróże, kobiety, życie nocne i masaże. W ciągu ostatnich kilku lat pomogliśmy setkom mężczyzn podróżujących solo przeżyć niezapomniane chwile, a czasem znaleźć MIŁOŚĆ.

13 NAJLEPSZYCH MIEJSC DLA SINGLI

Turystyka seksualna ma zły rap. Ale, nie ma nic złego w uprawianiu seksu z drugą osobą dorosłą wyrażającą zgodę na urlopie. Jest to łatwiejsze w niektórych miejscach niż w innych, szczególnie jeśli istnieje bariera językowa.  Więc z góry musisz zdecydować się czy chcesz wydać trochę pieniędzy i wybrać się na pełny szaleństw wypad seksualny. Nie musisz, lub możesz nauczyć się żargonu, dobrze zagrać w grę, a następnie przejść do niej w staroświecki sposób.

BERLIN – BANGKOK | NAJLEPSZE IMPREZY EROTYCZNE

Siedząc w mroźnych klimatach, jestem pewien, że nie jestem jedyną osobą, która marzy o nadchodzących wakacjach. Gdzie wyjechać w tym roku? Szukasz wakacji na plaży? Coś przy basenie? Może krótki wypad na Ibizę, może Barcelona? A może pakujesz swój najlepszy lateks i wyskakujesz gdzieś, by cieszyć się innym hedonizmem? Mamy szczęście mieszkać w Europie, która jest domem dla takich klubów, jak Torture Garden i konwencje, takie jak Eroticon .

GDZIE NAJLEPIEJ PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ W BRAZYLII?

Większość ludzi planuje wakacje z myślą o rozmaitych rozrywkach od zwiedzania, próbowania egzotycznych potraw po przyswajanie kultury w lokalnych muzeach. Jednak granie w bezpieczne i rodzinne zabawy to nie wszystko: niektórzy ludzie szukają więcej emocji. Brazylia to jedno z miejsc gdzie można znaleźć to wszystko. Jeżeli chodzi o kobiety to w Brazylii niektóre miasta bardziej sprzyjają spotkaniu z kobietami niż inne.

NAJLEPSZE MIEJSCA NA RANDKĘ W LAOSIE

W przeciwieństwie do niektórych innych krajów Azji Południowo-Wschodniej, takich jak Tajlandia, Kambodża czy Wietnam, uprawianie seksu z dziewczyną w Laosie jest uważane za nielegalne, zwłaszcza dla obcokrajowców, którzy przyjeżdżają tutaj, aby podróżować. Jednak w Laosie nadal istnieją miejsca, w których można łatwo znaleźć piękne dziewczyny. Rozważ kilka sugestii, aby mieć niezapomnianą randkę z dziewczyną z Laosu, a także romantyczną noc.

Dziewczyny z Laosu są bardzo łatwe do poderwania, jeśli wiesz, gdzie szukać.

FILIPINY

Filipiny są idealnym miejscem dla turystów pragnących połączyć przyjemność z relaksem, unikając tłumów z innych bardziej znanych miejsc turystyki seksualnej, takich jak Tajlandia.

Język angielski jest powszechnie używany, więc łatwiej jest komunikować się z kobietami, dzięki czemu jest bardziej prawdopodobne, że będziesz miał przyjemne doświadczenia.

Ponadto Filipini są słodkie i nieskrępowane, wartości które dawno zostały utracone na Zachodzie. Wszystko to sprawia, że ​​Filipiny są idealnym miejscem dla solistów, którzy chcą spędzić tropikalne wakacje w towarzystwie ślicznej dziewczyny.

Featured Video Play Icon

SHINTA MANI ANGKOR | SIEM REAP

Shinta Mani Club to niewielki, starannie zaprojektowany luksusowy hotel butikowy w pobliżu centrum Siem Reap, który oferuje 39 kompaktowych, niezwykle eleganckich pokoi, które obfitują w najnowocześniejszą prostotę i są gustownie urządzone przy użyciu współczesnej sztuki Khmerów.

 

Ceny od 633
Sprawdź Dostępność…

 Booking.com

APARTAMENTY MIŁOŚCI | WARSZAWA

Apartament pozwala na spełnienie erotycznych fantazji

Jest to bowiem pierwszy w naszym kraju apartament, gdzie pary w intymnej i dyskretnej atmosferze realizują najskrytsze fantazje seksualne. Szkolna klasa, gabinet lekarski, a nawet pokój Christiana Grey’a – wszystko to znajdziemy w apartamencie, który znajduje się w podwarszawskim Żyrardowie. Jego założycielom przyświecała idea stworzenia miejsca dla klientów, którzy mieliby zagwarantowaną dyskrecję i akceptację niezależnie od preferencji oraz orientacji seksualnej.

CAMBODIA

Jeśli planujesz sex wypad do Kambodży i chcesz poznać najlepsze miejsca dla dorosłych, w których można znaleźć seksowne dziewczyny z Kambodży, to jesteś w dobrym miejscu.

Jeśli wolisz spotykać i spotykać się dziewczynami z Kambodży, pracującymi regularnie w hotelach, restauracjach lub sklepach, zamiast tego skorzystaj z popularnego serwisu randkowego Kambodży.

Kambodża to wschodząca gwiazda turystyki seksualnej w Azji.

Powodem są seksowne dziewczyny Khmerów, niskie ceny i atmosfera spokoju mniej chaotyczna w porównaniu z Tajlandią, Wietnamem czy Filipinami.

BANGKOK

Poradnik dla Mężczyzny Solo w Bangkoku

Jeśli planujesz wakacje w Tajlandii i chcesz poznać najlepsze miejsca dla dorosłych, gdzie znaleźć seksowne dziewczyny, tutaj znajdziesz wszystkie informacje. w tym przewodniku.
Tajlandia jest znana z tego, że jest jednym z najlepszych miejsc na seks wypady podróży na świecie.

Kraj ma przyjazną politykę dla turystów, a także rozległą sieć infrastruktury i hoteli, które zaspokajają zróżnicowane potrzeby osób podróżujących w celach biznesowych i turystycznych.

Jak Zaplanować Pomyślny Seks Wypad

Samotni mężczyźni udają się na seksualne eskapady, aby uwolnić się od zahamowań, które kontrolują życie w domu i w większości przypadków chcą zabić poczucie samotności lub poczuć się młodym ponownie. I nic nie ma w tym złego.

Sex Eskapada wzbogaca Twoje życie i uwolnią twojego Ducha

Na każdym etapie życia, być samotnym podróżnikiem może być biletem do wolności.

Podróżowanie solo często umożliwia spotkanie z pięknymi lokalnymi kobietami i rożne przygody erotyczne a przede wszystkim to:

  • Autonomia
  • Nie ma potrzeby kompromisu
  • Twój własny harmonogram
  • Robisz to, co chcesz robić
  • Nie musisz robić tego, czego nie chcesz robić

 

 

Podróżowanie solo często oznacza więcej… Pojedyncze wypady mogą być odpowiedzią na wyjątkowe wyzwania, które występują w różnych okresach życia.

Chcesz podróżować i poznawać dziewczyny? Ale nie wiesz od czego zacząć.