Żeglowanie, nurkowanie, łowienie ryb i odpoczynek to główne zajęcia turystów odwiedzających te wyspy. Mahé, Praslin i La Digue należą do najpopularniejszych. Na Mahé dostępnych jest 65 srebrnych plaż z mnóstwem restauracji, kawiarni, barów i kasyn mieszczących się w maleńkiej stolicy, Victorii. Na Seszelach znajdują się miejsca wpisane na listę UNESCO, atol koralowy Aldabra oraz Vallée de Mai, zwana Ogrodem Edenu. Głównym językiem jest kreolski, choć można porozumieć się również po angielsku i francusku.

Featured Video Play Icon

LA DIGUE ISLAND LODGE

booked.net

La Digue Island Lodge to jeden z najwyższej jakości hoteli na wyspie o tej samej nazwie, który charakteryzuje się przede wszystkim komfortem i wspaniałą lokalizacją bezpośrednio przy plaży. Dzięki wycieczkom oferowanym bezpośrednio z zakwaterowania, wakacje na La Digue będą pełne niesamowitych przeżyć!

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Ceny Lotów
 Sprawdź OfertęBooking.com

Featured Video Play Icon

BANYAN TREE | Ślub na Plaży

booked.net

Wyobraź sobie słońce na skórze, piasek u stóp i dużowolnego czas. Banyan Tree Seychelles to tropikalna przystań otoczona florą i fauną, która jest idealna na ślubu lub wakacje „tylko we dwoje” Obiekt położony na malowniczym południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy Mahé z 60-ma wspaniałymi willami w stylu kreolskim wita gości wraz z dziewiczymi plażami Oceanu Indyjskiego.

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Porównaj Ceny Lotów
 Sprawdź Ofertę


Booking.com

Featured Video Play Icon

FOUR SEASONS RESORT

booked.net

Ten ekskluzywny ośrodek położony jest w cudownej zatoce Petite Anse, niedaleko Baie Lazare. Tutaj możesz spodziewać się centrum odnowy biologicznej, centrum fitness, basenu i pawilonu sportów wodnych. Tymczasem same wille położone są na bujnym, zielonym zboczu i oferują rewelacyjny widok na ocean i wybrzeże.

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Porównaj Ceny Lotów
 Sprawdź OfertęBooking.com