booked.net

Porady dla Samotnego 50+ po raz pierwszy w Pattaya 2020

Pierwszy raz w Pattaya ?. Ok, oto co powinieneś wiedzieć o dziewczynach z Pattaya, damach-dziewczętach i życiu nocnym – w tym tajskich dziewczynach w barze i bezpiecznym seksie w Pattaya, o tym, jak działa scena w barze, poradach dla dorosłych i samotnych mężczyzn oraz o najlepszych miejscach na pobyt dla singli w Pattaya.

Zdobądź tajską dziewczynę i towarzysza podróży

Najlepsze miejsce na pobyt dla singla 50+ w Pattaya

Krótko mówiąc, najlepszym miejscem dla samotnych mężczyzn odwiedzających Pattaya w celach nocnych jest hotel w pobliżu klubów nocnych.

Gdzie są strefy życia nocnego w Pattaya?

Główne strefy życia nocnego znajdują się w śródmieściu Pattaya, czyli w okolicy od North Pattaya Road do Walking Street. W obrębie tego obszaru najbardziej popularne strefy życia nocnego to Walking Street oraz obszar między Central Pattaya Road i South Pattaya Road, w tym Soi Buakhao, Soi LK Metro, a także sois (ulice) Pattaya Beach Road i 2nd Road.

Hotele przyjazne dla gości

Wybór hotelu blisko życia nocnego jest wygodny, ale co ważniejsze, hotele w pobliżu stref życia nocnego Pattaya są bardziej „przyjazne dla gości”, znane również jako „Bar Girls”. Oznacza to po prostu, że mają przyjazną dla gości „politykę dołączania” i nie pobierają „opłaty za dołączenie”, gdy zabierasz dziewczynę do pokoju.


Booking.com

Pattaya Girls, Sex and Nightlife

Pattaya słynie z życia nocnego, dziewcząt (bar girls) oraz powiązanego z nimi przemysłu seksualnego i turystyki seksualnej. Kluby nocne w Pattaya obejmują bary piwne, bary go-go, dyskoteki i kluby nocne.

Życie nocne w Pattaya, godziny otwarcia baru

Większość barów piwnych w Pattaya jest otwarta do południa, wiele restauracji / barów jest otwartych na śniadanie już od 06:00. Większość klubów go-go czynnych jest od wczesnego do późnego popołudnia, ale niektóre, wraz z dyskotekami i klubami nocnymi, działają tylko od około 18:00 do 19:00 i pozostają otwarte do wczesnych godzin porannych.

Co to są Bar Girls? 

Można powiedzieć, że dziewczyny z barów są główną atrakcją dla samotnych mężczyzn w Pattaya. W Tajlandii termin „dziewczęta z baru” odnosi się do dziewcząt, które pracują w barach (zwykle określanych jako dziewczęce bary) i innych klubach nocnych oraz oferują – udostępniają się do seksu z klientami. Krótko mówiąc, bar girls są prostytutkami.

Seks z barowymi dziewczynami w Pattaya, jak to działa, ile kosztuje

W większości przypadków to nie „ty podrywasz barowe dziewczyny”, to barowe dziewczyny cię podnoszą. Wchodzisz do baru, siadasz, zamawiasz drinka. Dziewczyna przedstawia się, pyta, czy może usiąść, czy po prostu angażuje cię w rozmowę w barze. Lubisz ją? – powiedz jej, żeby usiadła. Nie lubisz jej – usprawiedliwiaj się i odmawiaj.

Od momentu, w którym zdecydujesz, że chcesz być z nią bardziej intymny – będzie to kosztować kilka drinków, grzywnę w barze i opłatę za nią. Aby uzyskać więcej informacji o napojach dla kobiet, karach w barach, cenach seksu za długi i krótki okres w Pattaya, kliknij link. poniżej.

Poza barami piwnymi i klubami go-go przemysł seksualny w Pattaya obejmuje „niektóre” gabinety masażu, gabinety masażu całego ciała (mydła), bary fetysz i bardziej dyskretne kluby dżentelmena.

Etykieta baru Pattaya

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się usiąść w barze, czy przy stole, ktoś przyjdzie i odbierze twoje zamówienie. Kiedy wrócą z twoim napojem, przyniosą również rachunek, umieszczony w małym pojemniku. Za każdym razem, gdy zamawiasz nowy napój, do kosza dodawany jest nowy rachunek. Powszechną praktyką jest płacenie rachunku (sprawdź kosz) przed wyjazdem.

Zwykle rachunek i twoja zmiana będą prezentowane w folderze. Jeśli chcesz zostawić wskazówkę (do ciebie), po prostu umieść ją w folderze.

W każdym barze znajduje się dzwonek, zwykle wiszący nad barem. Dźwięk dzwonka oznacza, że ​​kupujesz napój dla każdej osoby w barze.

Kod ubioru w barach, klubach go-go, dyskotekach i klubach nocnych w Pattaya jest taki, jak chcesz, spodenki i koszulka „T” są całkowicie dopuszczalne.

Unikaj spotkań z naciskiem i pułapek turystycznych

Zaciskaj złącza i pułapki turystyczne w zasadzie starają się wydobyć z ciebie jak najwięcej. Mogą reklamować tanie piwo, aby zwabić Cię do środka, a następnie podawać piwo 2 lub 3 razy więcej niż reklamowana cena. Albo dziewczyny mogą być natarczywe, wymagające, zamiast prosić o drinki, które z kolei są bardzo drogie.

Najlepszą radą jest zawsze zapytać o cenę lub poprosić o cennik przed złożeniem zamówienia. Jeśli dostałeś już drinka po zbyt wysokich cenach, po prostu wypij, zapłać rachunek i wyjdź.

Naprawdę nie ma sensu narzekać, ponieważ odpowiedź może być groźbą przemocy, po prostu zmniejsz straty i idź, nigdy nie wracaj.

Bezpieczny seks, weź własne prezerwatywy

Możesz łatwo kupić prezerwatywy w Pattaya. Magazynują je w sklepach 7-11, Family Mart, aptekach i supermarketach. Problem w tym, że mogą nie mieć twojego rozmiaru, twojej marki. Przynieś więc swój własny i absolutnie – zdecydowanie upewnij się, że go używasz. Naprawdę nie wiem, jakie jest ryzyko złapania chorób przenoszonych drogą płciową w Pattaya, ale biorąc pod uwagę okoliczności, musi być znacznie wyższe niż w większości miejsc.

Ladyboy w Pattaya

Jeśli nigdy wcześniej nie widziałeś tajskich damskich chłopców, na początku możesz być zaskoczony, gdy zobaczysz, jak bardzo mężczyźni noszą sukienki. Możesz być jeszcze bardziej zaskoczony, gdy odkryjesz, że czerwona pisklę, którą właśnie wyciągnąłeś, ma męskie kawałki, mięso i 2 warzywa, jak mówią.

Ciesz się pierwszym pobytem w Pattaya, baw się dobrze, używaj zdrowego rozsądku i nie zapomnij o swoich prezerwatywach!

 Zobacz na Mapie
 Co Zobaczyć
 Polecane Atrakcje
 Ceny Lotów
 Ceny Noclegów w Pattaya