Oman szybko staje się nowym „gorącym kierunkiem” na bliskim wschodzie dla niezależnych podróżników, którzy chcą wyjść i odkryć coś dla siebie. Jest także jednym z najbardziej liberalnych, różnorodnych pod względem przyrodniczym i prawdopodobnie najbardziej pokojowym krajem na całym Bliskim Wschodzie, więc nietrudno zrozumieć, dlaczego przybywa tu coraz więcej turystów.

Featured Video Play Icon

MUSCAT

booked.net

Malowniczo położone między górami i oceanem, ze starymi fortami i doskonałymi muzeami, operą i parkami pełnymi kwiatów, to łagodne miasto Muscat to prawdziwa przyjemność. Miasto ma charakter zupełnie odmienny od sąsiednich stolic. Istnieje kilka wieżowców, a nawet funkcjonalne budynki są wymagane, aby odzwierciedlić tradycję za pomocą kopuły lub arabeskowego okna. Rezultatem jest atrakcyjne, kapryśne miasto, które zachowuje elegancję obserwowaną przez pierwszych podróżników.

 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów
 

Featured Video Play Icon

TO JEST OMAN

booked.net

Oman położony jest na Półwyspie Arabskim i oblewany jest ciepłymi wodami Morza Arabskiego i Zatoki Omańskiej. Najlepszym momentem na wybór wakacji w Omanie jest okres pomiędzy październikiem a marcem. Oman jest miejscem pełnym niesamowitych krajobrazów i zakątkiem niezwykle zagadkowym.
Do Omanu nie podróżuje się dla zwiedzania miast tylko dla krajobrazów, przyrody, przestrzeni, spokoju i pięknych plaż.

 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów
 

Featured Video Play Icon

FANAR HOTEL & RESIDENCES

booked.net

Ta charakterystyczna nieruchomość zaprojektowana przez znanego włoskiego projektanta Sandro Serapioni oferuje wyjątkowe połączenie współczesnego designu i spokojnej arabskiej architektury.Ten pięciogwiazdkowy luksusowy hotel oferuje 400 pokoi i apartamentów, różnorodne restauracje i bary, stylowe sale konferencyjne, wyjątkowe spa oraz basen bez krawędzi o powierzchni 800 metrów kwadratowych z widokiem na jedyną tropikalną plażę w regionie.

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Porównaj Ceny Lotów
 Sprawdź OfertęBooking.com