W poniższych mapach możesz sprawdzić bieżące ceny noclegów, lotów i długoterminową prognozę pogody w dowolnym miejscu na świecie. Do nawigacji Używaj +/-  lub kliknij, przytrzymaj i przeciągaj w dowolne miejsce, aby osiągnąć docelowe miejsce. Z mapy również można zarezerwować hotel, apartament lub kupić bilet lotniczy.Booking.com

Last minute… Z ostatniej chwili
Featured Video Play Icon

COSTA LUMINOSA | 7 nocy po morzu śródziemnym

7 Nocy Rejs po wschodniej części Morza Śródziemnego
Port wylotowy: Wenecja
Data odjazdu: 05 kwietnia 2020 r
Trasa:

Statek: Costa Luminosa to jeden z najpiękniejszych statków linii Costa Cruises. Nazwa statku, Luminosa, nawiązuje do światła i takie jest właśnie wnętrze statku. Statek zdobi 120 przepięknych żyrandoli ze szkła kryształowego pochodzącego ze słynnego Murano. Wnętrza mienią się tysiącem świateł i barw. Nazwy restauracji i barów pochodzą od gwiazd, natomiast pokłady od kamieni szlachetnych.

Sprawdź Ofertę

Featured Video Play Icon

ITALCARIBE VILLAGE | Isla Margarita | Wenezuela

booked.net

Nieznany zakątek raju na Karaibach!

Wioska Italcaribe cieszy się uprzywilejowaną lokalizacją, bardzo blisko najpiękniejszych plaż na wyspie, takich jak Playa Parguito , Playa El Agua , Playa Manzanillo , Playa Puerto Viejo. „ Posada” została wykonana w czystym karaibskim stylu, ale ze wszystkimi najnowocześniejszymi wygodami i pewnością jakości ItalcaribeClub, gdzie naszym głównym celem jest skupienie się na kliencie.

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 
Oficjalna Strona
 

Featured Video Play Icon

PLAYA DEL INGLES | 24 Grudnia 2019

booked.net

Nadmorski kurort Playa del Inglés to główne centrum życia nocnego pełne brytyjskich pubów i klubów tanecznych LGBTQ. Plaża przyciąga letnie tłumy do opalania się i uprawiania sportów wodnych, a przejażdżki na wielbłądach dostępne są w wysokich wydmach Maspalomas w regionie przyrody El Oasis. Lokalne sklepy rzemieślnicze i butiki są rozproszone wśród sieci handlowych, a lokale gastronomiczne obejmują klasyczne dania kuchni kanaryjskiej, burgery i kebaby.

 Lokalne Atrakcje
 Cena Lotu 2122 zł
 Rey Carlos   335 złBooking.com

Featured Video Play Icon

KOLONIA

booked.net

Jeśli odwiedzamy Kolonię na krótszy okres czasu, warto poszukać zakwaterowania bliżej centrum. Niemal wszystkie najważniejsze atrakcję są stosunkowo blisko, na odległość spokojnego spaceru. Kolonia jest miastem będącym ważnym węzłem kolejowym pomiędzy innymi miastami w Niemczech, można dojechać do niej z wielu innych miast. Osoby wybierające się do Kolonii samolotem również nie będą miały większych problemów, w krótkim czasie dojedziemy pociągiem z lotniska do dworca głównego.

 Lokalne Atrakcje
 FlixBus
 Planowanie Trasy
 Sprawdź Ceny LotówBooking.com

Szukaj Według Rodzaju Obiektu