Cześć! – fajnie, że tu zajrzałeś

Jestem Eryk i jestem autorem tego vloga. Cieszę się, że udało Ci się trafić na moje poletko inspiracji, czyli w miejsce, gdzie dzielę się moją pasją – podróżami, poznawaniem nowych miejsc i kultur. Przez ostatnie 30 lat udało mi się odwiedzić ponad 60 państw na 5 kontynentach. Moją misją jest przedstawienie wam ciekawych miejsc do odwiedzenia w oparciu o moje doświadczenia. Miejsca, które są tak wyjątkowe i piękne, że nie chcesz ich opuścić.

Rozgość się. Czytaj. Oglądaj. Odkrywaj a potem podróżuj, a jeśli masz jakieś pytania, to po prostu Napisz.

Pozwól mi pokazać Ci drogę!…

Informacje na temat podróży do znanych na całym świecie miejsc są łatwo dostępne. Jednak wskazówki i porady z pierwszej ręki dotyczące podróży do jednych z najpiękniejszych i mało znanych miejsc na świecie są niezwykle trudne do znalezienia. Przeglądaj moją witrynę z setkami artykułów przedstawiających fantastyczne miejsca docelowe, które prześlizgnęły się pod turystycznym radarem.

ZAPLANUJ PODRÓŻ SWOICH MARZEŃ

Chcesz zaplanować wyjątkową podróż na własną rękę? Oto jak zrobić to najlepiej:

  1. Przemyśl, jaki region chcesz odkryć i co chcesz zobaczyć 
  2. Ja wyszukam najlepszych opcji i cen
  3. Jestem otwarty na wszelkie pytania dotyczące Twojej podróży

Chętnie rzucę okiem na plan Twojej podróży, pomogę Ci wycisnąć ostatnie soki z Twojego budżetu, podzielę się cennymi wskazówkami, a to wszystko za darmo – bez kosztów i zobowiązań!

Pamiętaj! Eskapady365.pl nie jest firmą ani biurem podróży, ale osobistą stroną, która początkowo była hobby. Reklamy i prowizje partnerskie wspierają stronę i pokryją częściowo koszty podróżowania (… mam na myśli badania) i kupują mi loda lub dwa. Informacje na tej stronie mają na celu pomóc, ale nie mogę wziąć odpowiedzialności za jakiekolwiek niedokładności partnerów.

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM CIEKAWEGO MIEJSCA?

Dodaj swoją nieruchomość lub połącz swoją stronę internetową z eskapady365.pl i podziel się informacjami na naszej stronie. 

DARMOWA STRONA INTERNETOWA

Oferujemy bezpłatną, najlepszą w swojej klasie stronę internetową WordPress wraz z obsługą dla właścicieli wynajmu krótkoterminowego. Naszym celem jest zapewnienie większej liczby bezpośrednich rezerwacji.
Chcesz mieć świetną stronę internetową? Napisz

Pamiętaj! Nie pobieramy prowizji od stron internetowych właścicieli nieruchomości do wynajęcia.