Z błyszczącymi fiordami sznurującymi linię brzegową i górami rozrzuconymi po ich wnętrzach, Norwegowie słusznie twierdzą że jest to jeden z najpiękniejszych krajów na świecie. Postępowe społeczeństwo, kwitnąca scena kulturalna i bezpłatne campingi w większości obszarów sprawiają, że Norwegia jest doskonałym miejscem do odwiedzenia.

Featured Video Play Icon

RESTAURACJA UNDER | Lndesnes

booked.net

Ta podwodna restauracja znajduje się pięć i pół metra pod powierzchnią morza i ma na celu zapewnienie podróży w nieznane. Przyjmując gości, aby zanurzyli się w norweskim ekosystemie morskim, Under stanowi nową niszę dla turystyki podwodnej. Każdy gość będzie miał niepowtarzalną okazję doświadczyć zanurzonego wszechświata, badając życie morskie w sposób, którego inaczej by nigdy nie zobaczyli.

Menu  >>
Zarezerwuj Stolik
  >>
Porównaj Ceny Noclegów  
>>
Sprawdź Ceny Lotów  >>

 

 

Featured Video Play Icon

OSLO

booked.net

Pomimo tego, że stolica Norwegii jest miastem niewielkim, to jednak naszym zdaniem trudno się tutaj nudzić. Zarówno miłośnicy natury, malarstwa, fani norweskich kryminałów, czy też rodziny z dziećmi, nie powinni narzekać na brak rozmaitych atrakcji. Niezależnie jednak od zainteresowań, celu wizyty czy też pory roku uważamy, że są w Oslo takie miejsca, które po prostu wypada zobaczyć.

 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów