Zakup nieruchomości pod wynajem zagranicą – to prostsze, niż myślisz!  Wakacyjny apartament może przynosić zyski przez cały rok. Co więcej, ta perspektywa jest na tyle kusząca, że coraz więcej osób decyduje się na zakup wakacyjnych nieruchomości za granicą, co pozwala połączyć wypoczynek z lokatą kapitału i spędzać emeryturę w cieplejszych regionach. A to okazuje się być prostsze, niż może się początkowo wydawać. Kluczem do sukcesu jest w tym wypadku wybór odpowiedniego miejsca.

Featured Video Play Icon

SANTA CLARA MARBELLA

booked.net

Wspaniała willa w zabudowie bliźniaczej położona w doskonałej urbanizacji, z polem golfowym, klubem i całodobową ochroną.
Willa wychodzi na południe i oferuje otwarte widoki na ogród, urbanizację i morze.

Cena: 550 000

Aby uzyskać wszystkie informacje o tym fantastycznym obiekcie Skontaktuj się z Nami.

Featured Video Play Icon

LA RESERVA DE MARBELLA

Obiekt Położony pomiędzy Cabopino i Elvira w Marbella East na Costa del Sol, w Hiszpanii, hotel ten znajduje się zaledwie 5 minut jazdy od jednych z najlepszych plaż, jakie ma do zaoferowania Marbella, a także w odległości 5 minut jazdy od supermarketów, butików i banków , bary i restauracje. Mieszczący się w zadbanym kompleksie z całodobową ochroną, barem-restauracją na miejscu i szybkim szerokopasmowym światłowodem, ten apartament został całkowicie odremontowany i tylko jeden właściciel jest. Rok budowy 2002.

Cena 189,000€

Aby uzyskać wszystkie informacje o tym fantastycznym obiekcie Skontaktuj się z Nami.

Featured Video Play Icon

ALEXIA LIFE | Estepona

Alexia Life to nowa wersja luksusowych apartamentów w Esteponie! Ostatnia inwestycja, która ma zostać zbudowana w rejonie Las Mesas! Alexia Life oferuje apartamenty z 2, 3 i 4 sypialniami z niesamowitymi wykończeniami, dużymi tarasami z panoramicznym widokiem na morze i położonymi w najlepszej dzielnicy Estepona! Zaprojektowany z myślą o przyszłych wymagających właścicielach, projekt ten stanowi różnicę w konstrukcji i wykończeniu wysokiej jakości.

Alexia to prywatna, zamknięta społeczność z całodobowym bezpieczeństwem. Na terenie ogólnodostępnej części hotelu znajduje się duży basen z leżakami, plac zabaw, a jako dodatkowa siłownia i klub towarzyski. Dostosuj swój dom za pomocą dodatków, takich jak najnowsze osiągnięcia w dziedzinie automatyki domowej, w tym instalacja alarmu przeciw włamaniom, wykrywanie wycieków wody w kuchni i łazienki z czujnikami powodziowymi i wykrywaniem dymu w kuchni.