booked.net

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Ceny Lotów
 Ceny Noclegów

W przeciwieństwie do niektórych innych krajów Azji Południowo-Wschodniej, takich jak Tajlandia, Kambodża czy Wietnam, uprawianie seksu z dziewczyną w Laosie jest uważane za nielegalne, zwłaszcza dla obcokrajowców, którzy przyjeżdżają tutaj, aby podróżować. Jednak w Laosie nadal istnieją miejsca, w których można łatwo znaleźć piękne dziewczyny. Rozważ kilka sugestii, aby mieć niezapomnianą randkę z dziewczyną z Laosu, a także romantyczną noc.

Dziewczyny z Laosu są bardzo łatwe do poderwania, jeśli wiesz, gdzie szukać. Stolica, Vientiane jest zdecydowanie najbardziej żywą częścią Laosu, ale nawet życie nocne jest tu o wiele powolniejsze niż w Tajlandii czy Kambodży . Kraj jako całość jest znacznie bardziej konserwatywny niż Tajlandia. Dziewczyny Laos wyglądają bardzo podobnie do kobiet z północnej Tajlandii i nawet język jest bardzo podobny.

Ogólnie dziewczyny z Laosu są bardzo przyjazne i są otwarte na rozmowy z mieszkańcami Zachodu, więc poznanie kogoś nie powinno być zbyt trudne.

Vientiane jest największym miastem Laosu z populacją około 700 000 osób, w pobliżu Nong Khai w Tajlandii. Coroczne imprezy, takie jak Festiwal Boun That Luang, Festiwal Wyścigów Łodzi i Festiwal Lao Nowy Rok (Songkhan) przyciągają turystów z całego kraju, Tajlandii i zagranicy, którzy również spędzają czas, aby odwiedzić wiele starożytnych świątyń, targów i klubów nocnych w stolica. Wielu mieszkańców Wientianu przyciąga także miasto dzięki jego znakomitym szkolnictwu wyższemu.

Fakt o którym mało kto wie, to że uprawianie seksu z obcokrajowcem przez obywatela Laosu jest nielegalne. W rzeczywistości niesie to ze sobą grzywnę i ewentualną deportację.

To jest po prostu prawo, które nigdy nie nie jest egzekwowane, ale coś, co powinieneś wiedzieć.

Witryny randkowe w Vientiane 

Przed zaplanowaniem wycieczek po Laosie, dla mężczyzn sol, którzy chcą znaleźć kobietę kompana,  dobrze jest wcześniej wyszukać odpowiednią w Internecie osobę, aby spotkać się z nią po przyjeździe. Asian Dating jest popularną najlepszą stroną.

Spotkanie z Laoską w barach
Praktycznie w każdym barze w Laosie możesz łatwo znaleźć piękną Lao Girl. Wiele jest spokojnych barów nad rzeką wzdłuż Mekongu, ale jest też kilka ekskluzywnych lokali, do których chodzą lokalne dziewczyny, które łatwo poderwać: Blue Sky Bar, Déjà Vu, Martini Lounge i On The Rock

Kluby nocne w Laosie

W Vientiane jest wiele klubów, które mają tendencję zamykania o 3 w nocy. Potrzebna jest również taksówka, aby dostać się do nich, ponieważ nie są one w odległości spaceru od centrum Vientiane.
Dziewczyny w klubach są łatwo dostępne i jeśli chcesz z nimi porozmawiać, kup im drinka i chętnie spędzą z tobą czas.

Prostytutki w klubach, są łatwe do rozpoznania, a jeśli chcesz którąś zabrać to nie ma problemu, ponieważ wszystkie pracują niezależnie a ceny są od 20 $ / 40 $ za usługę oczywiście.

Kręgielnia i centrum handlowe w Laosie

Być może nie wierzysz, ale kręgielnia jest dobrym miejscem do poderwania dziewczyny w Laosie. Większość lokalnych dziewcząt spędza panieńskie wieczorki na kręgielni. To dobra okazja dla Ciebie i wcale nie musisz udawać, że grasz w kręgle i zakładać spoconych botów.

Zakwaterowanie 

Większość hoteli nie będzie przyjazna, jeśli zameldujesz się sam,  a potem sprowadzał panie do pokoju. Dlatego polecamy wybrać jeden z apartamentów.Booking.com

POWRÓT DO KATEGORII >>