Featured Video Play Icon

ISLA MUJERES | Cancun

booked.net

Isla Mujeres to piękny, spokojny raj po drugiej stronie Bahia de Mujeres (Zatoki Kobiet) w Cancun. Ta wyspa jest bardziej wyluzowana i spokojniejsza niż sam Cancun, ale to nie znaczy że będziesz się tutaj nudził, to po prostu oznacza że ​​nie musisz nic zrobić lub możesz wypełnić dzień sportami wodnymi, zakupami, odkrywaniem i poznawaniem nowych przyjaciół w tej szczególnej atmosferze, jaką jest Isla Mujeres.

 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów
 

Featured Video Play Icon

HOTEL XCARET | All Inclusive

booked.net

Hotel Xcaret Mexico to coś więcej niż kurort, to miejsce bogate w historię, sztukę i rozrywkę. Imponujący ekosystem pełen kolorów i wzorów  stanowi idealną komunię między człowiekiem a przyrodą, gdzie dżungla, jaskinie i rzeki są głównym składnikiem luksusowej i eklektycznej scenerii. Przeżyj wspaniale chwile które na nowo definiuje koncepcję ośrodka all-inclusive, i ciesz się dodatkowo z ALL-FUN INCLUSIVE jedynymi w swoim rodzaju doświadczeniami, które dają nieograniczony dostęp do wszystkich parków Xcaret.

 Lokalne Atrakcje
 Porównaj Ceny Lotów
 Sprawdź OfertęBooking.com

Featured Video Play Icon

TULUM

booked.net

Spektakularne wybrzeże Tulum – ze wszystkimi jego lukrowymi piaskami, wodą kobaltową i łagodną bryzą – sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych plaż w Meksyku. Gdzie jeszcze można zdobyć to wszystko i zobaczyć dramatycznie położone ruiny Majów. Istnieje również doskonałe nurkowanie w jaskiniach oraz różnorodne kwatery i restauracje na każdą kieszeń.

 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów