LISBONA Pogoda Dzisiaj

Lizbona jest idealnym miejscem na weekendowy wypad do miasta, ponieważ zapewnia różnorodne atrakcje turystyczne, tętniące życiem kluby nocne i wyjątkowo przystępne ceny. W Lizbonie jest wiele do zobaczenia i ogólnie uważa się, że pełne odkrycie miasta zajmuje trzy dni, idealne na weekend!

Lizbona jest fantastycznym miejscem na pobyt w ostatniej chwili, ponieważ jest znacznie tańsza niż wiele innych miast europejskich, z rozsądnie wycenionym zakwaterowaniem, niedrogim jedzeniem (i napojami) i jest połączona z Europą przez wszystkie tanie linie lotnicze.

Lotnisko w Lizbonie znajduje się w granicach miasta, co oznacza, że ​​transfery hotelowe są niezwykle łatwe i szybkie. Najlepszą metodą jest podróż metrem, który obsługuje wszystkie obszary miasta i trwa do późnych godzin nocnych, aby uzyskać przewodnik po lotnisku w Lizbonie, kliknij tutaj . Sugeruje się, że większość odwiedzających powinna zarezerwować nocleg w odległości 1,5 km od centrum miasta (Baixa) lub co najmniej w pobliżu stacji metra. Po zameldowaniu się w apartamencie wyrusz prosto, ponieważ Lizbona to miasto, które zaczyna się późno, a imprezy trwają do późnych godzin nocnych ..

Booking.com