booked.net

Ladyboys, bo o nich mowa, to w sporym uproszczeniu mężczyźni, którzy czują się emocjonalnie kobietami. Od dzieciństwa wielu z nich ubierało się bardziej kobieco – różowe fatałaszki, zamiast brudnych dżinsów, długie włosy elegancko upięte, zadbane paznokcie i przede wszystkim gesty. Patrząc na mężczyznę, który nie czuje się mężczyzną, na odległość można dostrzec, że coś tu nie gra. Chodzą inaczej, bardziej powabnie, z gracją poruszają rękoma, zmieniają głos, ale przede wszystkim całe swoje to bycie innym pokazują z pietyzmem.

 Lokalne Atrakcje
Sprawdź Ceny Lotów
Dowiedz się Więcej

Tajowie, którzy chcą zmienić płeć długo oszczędzają pieniądze na operacje. Kosztują one sporo, ale jednak zabiegi w ostatnich latach stały się relatywnie tańsze i bardziej dostępne, niż jeszcze kilka lat temu. Podobno podniósł się też standard usług i Ladyboys są po prostu piękn(i)e. Przyznaję to szczerze i bez żenady – zadban(i)e Ladyboys są dla mnie bardziej sexy niż większość Tajek, a te przecież są urodziwe, a przynajmniej tak twierdzą Europejczycy.

Ci, którym udało się zmienić płeć przynajmniej częściowo, mówią głośno o szczęściu i spełnieniu swojego największego marzenia. Kuracja hormonalna za młodu, a później operacja twarzy, klatki piersiowej to pierwsze kroki do zmiany płci. Tylko najbardziej wytrwali i zdeterminowani decydują się na najdroższe operacje, całkowicie usuwając symbole męskości.

W Bankgkoku, Pattaya, na wyspie Phuket, czy w kilku innych mniejszych centrach turystycznych Tajlandii są organizowane specjalne Ladyboys Shows. Kabaretowe przedstawienia pozwalają turystom podziwiać ubranych w fantazyjne stroje laydyboys. Skomplikowane układy taneczne wykonują do hitów muzycznych z całego świata.

Gdzie mogę spotkać ladyboys w Bangkoku?

Według najnowszych statystyk w Tajlandii mieszka około 350 000 ladyboyów, więc odpowiedź byłaby prawie wszędzie, od barów, centrów handlowych, salonów kosmetycznych, salonów masażu, kin itp. Ale jeśli szukasz bezpiecznego środowiska bez żadnego Oszustwa i oszustwa to jedne z bardziej renomowanych miejsc, które polecam:

Nana Plaza: Obssession (1. piętro), Temptations (środkowe piętro), Cascades (3. piętro).
Soi Cowboy: Cockatoo (Świetna propozycja dla odwiedzających po raz pierwszy, ponieważ jest to bardziej wyluzowana część Bangkoku).
Patpong: King’s Corner (Bar miał kiedyś równy stosunek ladyboys / girls, ale ostatnio ladyboys przewyższa liczbę dziewcząt).

Street Action

W Bangkoku jest mnóstwo niezależnych ladyboyów. Najlepszym i najbardziej zatłoczonym miejscem do znalezienia jest bez wahania tuż poza obszarem Nana Plaza. Jeśli pójdziesz na spacer między Soi 4 ​​a Soi 22 w Sukhumvit, zobaczysz na ulicy wielu ladyboyów późno w nocy po zamknięciu barów i wystarczy niewielki kontakt wzrokowy, aby zwykle do ciebie przyszły.

Hotele Przyjazne Ladyboys

To znaczy Hotel, który pozwoli Ci zaprosić gościa ladyboy do pokoju bez konieczności wydawania dodatkowych pieniędzy na ukryte opłaty i koszty, takie jak opłaty za dołączenie. Wymienione hotele przyjazne dla ladyboyów w Bangkoku znajdują się w niewielkiej odległości od słynnych dzielnic Cite: Nana Plaza , Soi Cowboy & Patpong

Admiral Premier

Soi 23, Sukhumvit, Bangkok

Odległość: plac Nana (0,3 km), Soi Cowboy (1,2 km)

Aspen Suites Hotel

Soi 2 , Sukhumvit, Bangkok

Odległość: plac Nana (0,5 km), Soi Cowboy (1,1 km)

Aloft Bangkok

Soi 11, Sukhumvit, Bangkok

Odległość pieszo: plac Nana (1,0 km), Soi Cowboy (1,3 km)

Boss Suites

Soi 4 ​​Nana, Sukhumvit, Bangkok

Odległość: plac Nana (0,7 km), Soi Cowboy (1,1 km)

Citrus Sukhumvit 13

Soi 13, Sukhumvit, Bangkok

Odległość piesza: plac Nana (1,1 km), kowboj Soi (1,0 km)

Petals Inn

Soi 4, Bangkok

Odległość: plac Nana (0,3 km), Soi Cowboy (1,0 km)