Jeśli planujesz podróż do Japonii, jedną z najważniejszych – i wymagającą! – kroki decydują, gdzie się udać. Mając do wyboru tak wiele niesamowitych miejsc docelowych i tak wiele informacji w Internecie, zawężenie idealnych miejsc docelowych może wydawać się zniechęcające (niezależnie od tego, czy jest to pierwszy raz, czy odwiedzamy ją ponownie). Dobrą wiadomością jest to, że Japonia ma tak wiele niesamowitych miejsc do odwiedzenia, że zasadniczo nie można wybrać źle.

Featured Video Play Icon

YORON | Zaciszna Wyspa Tropikalna

booked.net

Wyspa Yoron, znana również jako Yoronjima lub Yoronto, jest jedną z Wysp Amami u wybrzeży Kiusiu i należy do Quasi-Parku Narodowego Amami Gunto. Wyspa słynie z klarownych wód i możliwości uprawiania sportów wodnych, takich jak spływy kajakowe, nurkowanie i pływanie. Linie lotnicze latają na lotnisko Yoron zarówno z Naha na Okinawie, jak i Kagoshima. Promy odpływają codziennie z miasta Kagoshima i zatrzymują się na wyspach Amami, w tym w Yoron, w drodze na Okinawę.

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów
 

Featured Video Play Icon

TSURUNOYU ONSEN

booked.net

Kuroyo Onsen położony jest na zboczu góry Akita w słynnym regionie Nyuto Onsen, będącym konglomeratem kilku gorących źródeł. Jest to wspaniały kurort, który powstał po raz pierwszy w okresie Edo. Bez względu na to, czy zatrzymujesz się na noc, czy po prostu chcesz spędzić tam kilka godzin, Kuroyo onsen ma dla Ciebie wszystko, od otwartej kąpieli dla mieszanej płci po prywatne wnętrza. Jeśli zdecydujesz się na karnet całodniowy, ciesz się tymi niesamowitymi kąpielami od 9 rano do 16 po południu. za jedyne 500 jenów za osobę!

 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów
 

Featured Video Play Icon

KYOTO

booked.net

Pomarańczowe bramy świątyń, mnisi w słomianych kapeluszach w kształcie odwróconych misek, kamienne ogrody i gejsze osłaniające twarze papierowymi parasolkami. Odwiedzenie Kioto to najprostszy sposób na przeniesienie się w japońską przeszłość. W Kioto jest ponad dwa tysiące świątyń. W głowie kręci się od nazw: świątynia Złotego Pawilonu, świątynia Srebrnego Pawilonu, świątynia Niebiańskiego Smoka, Czystej Wody, Uspokojonego Smoka, Mchu.

 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów
 

Featured Video Play Icon

KUSHIRO | Hokkaido

booked.net

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
  Dowiedz się Więcej

Kushiro (釧 路), najbardziej zaludnione miasto we wschodniej części Hokkaidō, to port przemysłowy, który zyskał na znaczeniu dzięki portowi, który zimą pozostaje stosunkowo wolny od lodu. Dla podróżujących jest kluczowym węzłem tranzytowym dla pobliskiego Parku Narodowego Kushiro Wetlands, a dalej na północ, Parku Narodowego Akan.

Hokkaido jest jednym z najpopularniejszych miejsc do zwiedzania w Japonii.

Wyspa Hokkaido – położenie, pogoda i temperatury
Wyspa Hokkaido charakteryzuje się umiarkowanym klimatem morskim. Latem nie spotkamy tu upałów, jak chociażby na wyspie Honsiu i w Tokio, średnie temperatury najcieplejszego sierpnia wahają się pomiędzy 17 a 22°C.