Samotni mężczyźni udają się na seksualne eskapady, aby uwolnić się od zahamowań, które kontrolują życie w domu i w większości przypadków chcą zabić poczucie samotności lub poczuć się młodym ponownie. I nic nie ma w tym złego.

Sex Eskapada wzbogaci Twoje życie i uwolni twojego Ducha

Na każdym etapie życia, być samotnym podróżnikiem może być biletem do wolności.

Podróżowanie solo często umożliwia spotkanie z pięknymi lokalnymi kobietami i rożne przygody erotyczne a przede wszystkim to:

  • Autonomia
  • Nie ma potrzeby kompromisu
  • Twój własny harmonogram
  • Robisz to, co chcesz robić
  • Nie musisz robić tego, czego nie chcesz robić

 

 

Podróżowanie solo często oznacza więcej… Pojedyncze wypady mogą być odpowiedzią na wyjątkowe wyzwania, które występują w różnych okresach życia.

Jak zaplanować Sex Eskapadę

Wybierając się pierwszy raz na solo wakacje z seksem na celu najlepiej wybrać egzotycznych krajach, gdzie piękne i zmysłowe kobiety są normą, jest to uczucie afrodyzjaku.

Czy kiedykolwiek oglądałeś film przedstawiający harem z Khalifą otoczony kobietami?

Cóż, to jest dzisiejsza rzeczywistość w Azji.

Możesz spotkać tak wiele pięknych kobiet, które całkowicie oddadzą się dla Twojej przyjemności. W Azji wszystko jest możliwe.

Erotyczne wakacje powinny wydobywać ducha przygody i dlaczego nie, próbowanie różnych rzeczy, które w naszym ojczystym kraju będą uważane za niedopuszczalne.

Uprawiaj seks z wieloma kobietami, doświadcz trójkąta lub wypróbuj ladyboy to tylko kilka przykładów.

Poczuj się wolny i zrealizuj swoje tajne marzenia. Wyobraź sobie bycie sobą bez osądu innych: brak rodziny, przyjaciół lub współpracowników do krytykowania swoich czynów.

 

 

4 podstawowe wskazówki dotyczące podróży, aby przeżyć niezapomniane wakacje na swoich warunkach…

 

1. Bądź naturalny!

Chociaż pierwsza podróż, którą podejmiesz, jest kamieniem milowym, spróbuj nie myśleć o niej jako o papierku lakmusowym dla twojej męskości.

Kiedy zachowujesz prostotę, nie powinno być potrzeby sztywnego planu podróży, więc spróbuj czegoś nowego.

Utrzymując otwarte opcje, możesz skupić się na spotkaniach z dziewczynami w sposób naturalny, nie tylko przez zaznaczanie pól na liście podróży DO ZROBIENIA.

Robienie wakacji jednopłciowych to podróż odkrywania i podniecenia, ale nie oznacza to, że musisz szaleć i stracić kontrolę nad budżetem lub celami podróży!

Co najważniejsze, spróbuj się zrelaksować i spotkać się z różnego rodzaju kobietami, tak aby być z tego na końcu zadowolonym.

Pamiętaj, że to tylko pierwsza z wielu przygód, których doświadczysz.

2. Ustal oczekiwania

Jeśli masz ochotę na szampana i oczekujesz spełnienia marzeń, upewnij się, że wybrałeś najtańsze miejsce.

Miej jasne cele i oczekiwania przed rozpoczęciem planowania podróży.

Każde miejsce docelowe oferuje różne usługi i ostatecznie zapewnia wyjątkowe doświadczenia.

3. Zaufaj wszystkim i nikomu

Samotni mężczyźni na wakacjach chcą poznać nowych ludzi, zwłaszcza dziewczęta, wiele dziewcząt. Naraża cię to na niebezpieczeństwa.

Dobrze jest spędzać czas, podróżować i dzielić się doświadczeniami z nowymi przyjaciółmi, ale zawsze miej się na baczności.

Dziewczyny z nocnych barów lub ladyboys są dobrze znane z kradzież, jeśli nadarzy się taka okazja.

Kiedy masz sejf w pokoju hotelowym, używaj go i nigdy nie bierz ze sobą większej gotówki.

4. Zaufaj swojemu instynktowi

Podczas gdy celem podróżujących w pojedynkę jest odkrywanie Azji na własnych warunkach i kładzie się się z pięknymi kobietami do łózka, pamiętajcie, aby być zawsze przezornym.

Gdy sytuacja jest zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa, jak piękna dziewczyna uśmiechająca się do ciebie, nie bój się podjąć wyzwania i porozmawiać z nią.

Jednak niektóre inne sytuacje, takie jak prostytutka, która oferuje Ci spanie z Tobą za darmo lub twoja nowa tymczasowa dziewczyna chce seksu bez zabezpieczenia, ponieważ „ona cię kocha” – Hmmm…

Czy czujesz „bzdury”? Lepiej być zawsze zabezpieczonym niż później ponosić tego konsekwencje.

 

POWRÓT DO KATEGORII >>