Wskazówki i Porady Dotyczące Ukraińskich Podrywów 

Ukraińskie kobiety są znane ze swojego wyjątkowego piękna, a nawet są uważane za najbardziej atrakcyjne w europie. Ich urocze rysy twarzy, uzupełnione wysokimi, smukłymi ciałami, mogą sprawić, że każdy mężczyzna odwróci głowę. Nie znajdziesz ukraińskiej piękności idącej ulicą w rozebranej sukience lub bez jej makijażu, ponieważ są to dziewczęce dziewczyny, które zawsze ubierają się tak, aby zaimponować i spędzają większość swoich zasobów, aby jak najlepiej wyglądać dla swoich mężczyzn. Jeśli nie rozważałeś już randki z jedną z tych pięknych ukraińskich piękności, założę się, że teraz chcesz. Ale jak sobie z tym poradzisz? Oto kilka wskazówek, jak zapoznać się z ukraińską kulturą randkową .

Chłodne pierwsze spotkanie

Kiedy po raz pierwszy spotkasz ukraińską kobietę, nie oczekuj, że przywita Cię ciepłym, serdecznym uśmiechem, ponieważ nie zrobi tego, ale nie bierz tego do siebie. Powodem, dla którego ukraińskie kobiety mogą na pierwszy rzut oka wydawać się zimne i niezainteresowane, są zbyt sceptyczne osobowości, jeśli chodzi o poznawanie nowych mężczyzn. W jej głowie kręci się między innymi: „czego on ode mnie chce?” Lub „czy jest turystą seksualnym?” Nie można ich winić, ponieważ ukraińskie dziewczyny są często postrzegane jako obiekty seksualne dla obcokrajowców, a Ukraina nie jest tak naprawdę krajem turystycznym, który odwiedza wiele osób. Nawet ukraińscy single chcą opuścić Ukrainę z powodu konfliktu, korupcji i zawirowań. Tak więc, dopóki nie potwierdzi, że nie masz złych zamiarów, bądź przygotowany na przesłuchanie jak przestępca. Pytania, które możesz usłyszeć :

– Dlaczego wybrałeś Ukrainę?
– Ile razy tu byłeś?
– Co sądzisz o dziewczynach z Ukrainy?
– Czy miałeś kiedyś ukraińską dziewczynę?

Polecam przygotowanie realistycznej historii w tle, aby uzasadnić cel Twojego pobytu, najskuteczniejszą jest praca lub możliwości biznesowe.

Proces randkowy

Pierwsza randka powinna być swobodna – ukraińskie panie cieszą się procesem randkowym, więc nie oczekuj, że skoczy z tobą do łóżku na pierwszej randce. Spacer po parku to najlepszy sposób na rozpoczęcie i zbudowanie relacji. Na Ukrainie od mężczyzn oczekuje się większości rozmów i prowadzenia rozmowy na randce. Skoncentruj się na pokazaniu swoich umiejętności społecznych i uroku dżentelmena i nie oczekuj zbyt dużego kontaktu fizycznego. Jeśli masz szczęście, a ona cię interesuje, możesz spróbować ją pocałować. Druga randka powinna obejmować kolację w wybranej przez ciebie niedrogiej kawiarni, sygnalizując twoje romantyczne zainteresowania dziewczyną. Następnie, trzeciego dnia, możesz umówić się na drinka lub kolację gdzieś w pobliżu swojego mieszkania. Pod koniec trzeciej randki jej intencje powinny być dla ciebie jasne. Jeśli nadal nie masz przez nią przekonującego pocałunku, całkowicie dopuszczalne jest bezpośrednie pytanie, jakie są jej intencje.

Bądź dżentelmenem

Ukraińcy w ogóle nie traktują dobrze swoich kobiet ani ich nie szanują; każdy mężczyzna z Ukrainy to powie. Bądź dżentelmenem – otwórz dla niej drzwi, pozwól jej usiąść pierwszej, zapłać za obiad i taksówkę i spraw, by poczuła się bezpieczna zarówno moralnie, jak i fizycznie. To powiedziawszy, dziewczęta z Ukrainy jak ich ludzie będą stale oceniać twoją siłę jako mężczyzny, więc bierz odpowiedzialność za istotne sprawy, takie jak mężczyzna alfa. Wykazywanie oznak słabości postawi cię w niekorzystnej sytuacji, ponieważ ukraińskie kobiety wiedzą, że przeżycie nie jest łatwe, szczególnie na Ukrainie, więc potrzebują silnych mężczyzn, aby zapewnić sobie i twojej rodzinie. Znalezienie równowagi między byciem dżentelmenem a asertywnością nie jest łatwe, ale można się go nauczyć poprzez doświadczenie. Pamiętaj, pokazanie przywództwa nie oznacza, że ​​nie musisz jej szanować.

Pokaż swoją inteligencję

Ukraińskie dziewczyny należą do tych na świecie, które lubią mężczyzn wykazujących się inteligencją. W przeciwieństwie do kultury zachodniej, takie postępowanie nie osłabia nastroju, ale wykazuje wysoką wartość, ponieważ cenią wykształconych mężczyzn. Jednak mówienie o polityce lub wyrażanie opinii na ten temat nie jest zalecane z uwagi na obecną sytuację na Ukrainie. Wyrządzi więcej szkody niż pożytku.

Dowiedz się o kulturze ukraińskiej

Mimo że Ukraina ma wiele kłopotów i nie jest nowoczesnym krajem, Ukraińcy są dumni ze swojego kraju. Aby więc utrzymać związek z ukraińską miłością, ważne jest, aby poświęcić czas na poznanie jej kultury. Obejmuje to również naukę języka, a najlepszym sposobem na to jest oglądanie ukraińskiej telewizji. Zwróć uwagę, że Zachodnia Ukraina ogólnie mówi po ukraińsku, a wschodnia Ukraina po rosyjsku.

Poznaj jej rodzinę

Jeśli widzisz kobiety na ulicy z obejmujące rękami matkę, nie zdziw się, ponieważ rodzina jest niezwykle ważną częścią życia ukraińskiej kobiety. Tak więc, jeśli jesteś w związku z Ukrainką i chcesz udowodnić swoją powagę, przygotuj się na spotkanie z rodzicami i kup im mały prezent. Kwiaty dla jej matki i butelka alkoholu dla jej ojca są dopuszczalne bez przesadzania.

Bądź romantyczny

Wszystkie kobiety lubią być traktowane wyjątkowo, a ukraińskie dziewczyny nie są wyjątkiem. Kupowanie jej kwiatów w specjalne dni, takie jak urodziny, Dzień Kobiet i Nowy Rok, jest koniecznością i mogą posunąć się tak daleko, aby zrobić tobie z tego wielką aferę, jeśli tego nie zrobisz. Od czasu do czasu powinieneś też kupować jej drobne upominki i okazywać swoją miłość słowami, aby wiedziała, że ​​jest wyjątkowa. Komplementuj ją każdego dnia, bez względu na to, jak ona wygląda – nie tylko udzielaj ogólnych komplementów, ale bądź bardziej konkretny i rozpoznawaj coś konkretnego, na przykład jej paznokcie, seksowną spódnicę i buty lub perfumy, aby wiedziała, że ​​ją doceniasz i wysiłek w drobiazgi, które robi, by wyglądać ładnie.

Jak widzimy, umawianie się z ukraińskimi kobietami jest nieco innym procesem niż umawianie się z zachodnimi kobietami. Wiele osób nie rozumie różnic kulturowych i uważa, że ​​ukraińskie dziewczyny są trudne do odebrania. Jeśli zastosujesz wszystkie powyższe wskazówki w praktyce, będziesz umawiać się ze wspaniałą ukraińską pięknością w mgnieniu oka!

Odwiedź Ukrainę

 Atrakcje w Kijowie
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów

Darmowe Randki Online na Ukrainie

POWRÓT DO KATEGORII  >>