Dzięki bogatej mieszance tradycji, wierzeń duchowych, festiwali, architektury i krajobrazów, twoje wspomnienia z Indii będą płonąć jasno po tym, jak je opuścisz. Zobacz co Cię tam czeka.

Featured Video Play Icon

TAJ LAKE PALACE | Udaipur

booked.net
Trudno sobie wyobrazić, że takie miejsce w ogóle istnieje. Zbudowany ponad 200 lat temu pałac Taj Lake unosi się nad wodami jeziora Pichola jak zamki w książkach z opowieściami…Każda minuta spędzona tutaj jest okazją do podziwu!

Porównaj Ceny Lotów  >>
↓↓↓ Sprawdź Ofertę ↓↓↓
 


Booking.com

Featured Video Play Icon

OBEROI VANYAVILAS | Ranthambore

booked.net

Usytuowany w ciszy Parku Narodowego Ranthambore hotel Oberoi Vanyavilas łączy indyjskie i egzotyczne doświadczenia z najlepszymi luksusami i gościnnością. Park Narodowy Ranthambhore został ogłoszony rezerwatem dzikiej przyrody w 1957 r., Aw 1974 r. Uzyskał ochronę programu ochrony Tiger Project rządu Indii.

Porównaj Ceny Lotów >>
↓↓↓ Sprawdź Dostępność ↓↓↓
 


Booking.com

Featured Video Play Icon

ULICZNE JEDZENIE | Mumbai

booked.net

Bogactwo Indii to mozaika krajobrazów, tradycji i nacji. Znajduje ona odbicie nie tylko w architekturze, ale także w sztuce kulinarnej, zróżnicowanej zarówno z uwagi na odrębność kulturową mieszkańców, jak i ze względu na przenikanie na przestrzeni stuleci wielu innych kultur – – tybetańskiej, perskiej, afgańskiej czy tej wywodzącej się z Azji Mniejszej i Azji Południowo-Wschodniej.

 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów

Featured Video Play Icon

JALAKARA HAVELOCK ISLAND

booked.net

Idealne miejsce na relaks, medytację i obcowanie z naturą w pięknie zaprojektowanych domkach w lesie tropikalnym na dziewiczej wyspie. Wyspa Havelock otoczona jest koralami i posiada najbardziej spektakularne plaże na wyspach Andamańskich.

Porównaj Ceny Lotów >>

↓↓↓  Sprawdź Ofertę  ↓↓↓
 


Booking.com

Featured Video Play Icon

KERALA BACKWATERS

Kerala jest uważana za jedną z najpiękniejszych części Indii i nie bez powodu. To nie jest zakurzone, szalone, tętniące życiem Indie, o którym słyszysz.

Rozlewiska Kerali to sieć połączonych ze sobą rzek, kanałów i jezior tworzących system przypominający labirynt i liczący w sumie około 900 km długości.  Rozlewiska te powstały w wyniku działania fal i prądów przybrzeżnych, które są też przyczyną powstania unikalnego ekosystemu, w którym słodka woda z jeziora miesza się ze słoną wodą z Morza Arabskiego.

Kanały w Kerali to bajeczne miejsce. Są dość wąskie, otoczone palmami i pięknymi łodziami zacumowanymi przy brzegu.

Featured Video Play Icon

ELLORA CAVES

W Ellora znajduje się 34 skalistych świątyń buddyjskich, hinduskich i dżinistycznych oraz klasztorów od VII do X wieku. Najbardziej zdumiewająca jest Jaskinia 16: Świątynia Kailasa (Kailasha, Kailash, Kailasanatha). Jest to największy zabytek na świecie wycięty z monolitycznej skały, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Według UNESCO: „Te 34 klasztory i świątynie, rozciągające się na ponad 2 km, zostały wykopane obok siebie w ścianie wysokiego bazaltowego klifu … Kompleks Ellora jest nie tylko unikalną twórczością artystyczną i technologicznym wyczynem, ale z sanktuariami poświęconymi buddyzmowi, hinduizmowi i dżinizmowi ilustruje ducha tolerancji charakterystycznego dla starożytnych Indii.