Większość ludzi planuje wakacje z myślą o rozmaitych rozrywkach od zwiedzania, próbowania egzotycznych potraw po przyswajanie kultury w lokalnych muzeach. Jednak granie w bezpieczne i rodzinne zabawy to nie wszystko: niektórzy ludzie szukają więcej emocji. Brazylia to jedno z miejsc gdzie można znaleźć to wszystko. Jeżeli chodzi o kobiety to w Brazylii niektóre miasta bardziej sprzyjają spotkaniu z kobietami niż inne.

1. Belo Horizonte

Belo Horizonte. Kochane miasto, ludzie są przyjaźni, kobiety oszałamiające, a miasto jest w większości bardzo przyjemne. Chociaż w niektórych miejscach  może być niespęcznienie, ale na ogólnie łatwiej jest tu zachować bezpieczeństwo niż w innych miastach w Brazylii. Podczas gdy w Rio możesz stać się ofiarą przestępstwa w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu, w Belo Horizonte, jeśli pozostaniesz poza pewnymi obszarami miasta, powinieneś być OK.

W okolicy Praça da Savassi znajduje się wiele barów i są one pełne pięknych, przyjaznych kobiet, które są zainteresowane obcokrajowcami.
Z populacją około 2,5 miliona to miasto jest idealne. Nie pochłonie cię jak Sao Paulo, ale nie jest tak mały, że cały czas wpadasz na tych samych ludzi.
Ma wszystko, czego potrzebujesz w mieście po znacznie niższych kosztach niż Rio, niesamowitych ludzi witających niesamowity klimat.
Czy wspomniałem o pięknych kobietach?
Belo Horizonte zajmuje pierwsze miejsce, aby szybko poznać dziewczynę w Brazylii.

 Lokalne Atrakcje
 Ceny Lotów

Miejsca Noclegowe

Booking.com

2. Rio de Janeiro

Oczywiście, Rio po porostu trzeba zobaczyć. Kobiety są oszałamiające, skąpo ubrane i bardzo ciepłe i serdeczne. Życie nocne jest bardzo dobre (choć nie tak „szalone”, jak można by się spodziewać …, a plaża to doskonałe miejsce na spotkanie kobiet. Ogólnie rzecz biorąc, miejsce i ludzie są niesamowicie seksowni i zabawni. To miasto niemożliwe do depresji. Ale to nie jest idealne. Przede wszystkim jako obcokrajowiec zdobywasz zero punktów. Myślę, że Puchar Świata zrujnował wszelkie strzępy reputacji, które nie mieli Brazylijczycy. Po drugie, kobiety mogą być zaskakująco feministyczne. Brazylia nie jest Meksykiem ani Kolumbią – jeśli chcesz szybko iść do łózka na numerek to w Brazylii, musisz poświęcić trochę czasu i wysiłku.

 Lokalne Atrakcje
 Ceny Lotów

Miejsca Noclegowe

Booking.com

3. Natal

Natal było dobry nie za duży nie za małych. Dużo przyjaznych dziewczyn, nieco bezpieczniejszy według brazylijskich standardów, które nie mówią zbyt wiele, ale w Nadal rzeczywiście można poczuć się bezpieczniej . Zbliżając się do kobiet tutaj,  nie wymaga wiele zachodu, lokalne dziewczyny są trochę chłodniejsze od tych w Rio ale za to mniej feministyczne niż w Rio.

Wady? Cóż to prostytucja jest tu stosunkowo powszechna. Jest to problem ogólnie w północno-wschodniej Brazylii – i jako obcokrajowiec trudno jest uniknąć. Co więcej, miasto może być dla niektórych odrobinę małe. Miałbyś szansę wpaść na dziewczyny, z którymi się już spałeś.

 Lokalne Atrakcje
 Ceny Lotów

Miejsca Noclegowe


Booking.com

4. Salvador

Salvador, Bahia. Naprawdę fajne miasto. Ma ciepłą atmosferę i energię, której trudno znaleźć gdziekolwiek indziej. Przypomina trochę Hawanę na Kubie. Jeśli chcesz poznać czarne kobiety w Brazylii, to może być cos dla Ciebie. Miasto ma wysoką populację czarnych / mulatów.  Tutaj mieszkają jedne z najpiękniejszych czarnych kobiet w Brazylii. Są one zabawne i bardzo seksowne – super miejsce w tym mieście na seks rozkosze! Jednak dwie rzeczy nieco osłabiły Salvador: przestępczość i prostytucja. To miasto, w którym musisz uważać na siebie; miejsce, w którym nigdy nie czujesz się całkowicie swobodnie. Jest też wiele prostytutek kręcących się w lokalnych barach. Jeśli jesteś białym cudzoziemcem, spodziewaj się kłopotów. Krótko mówiąc, atrakcyjne kobiety, ale niebezpieczne miasto z nachalnymi prostytutkami.

 Lokalne Atrakcje
 Ceny Lotów

Miejsca Noclegowe


Booking.com

5. Sao Paulo

Jako największe miasto w obu Amerykach nie brakuje oczywiście tutaj atrakcyjnych kobiet. To samo w sobie sprawia, że ​​jest to doskonałe miejsce na spotkanie fajnych dziewcząt. Znajdziesz tu wszelkiego rodzaju kobiety. Czarne, białe, mulatki i wszystko pomiędzy. Istnieje duży wybór zarówno pod względem życia nocnego, jak i randek online.

Dlaczego więc jest na pozycji numer 5 ? Cóż, gra jest tu trudna,  miasto przyciąga wielu poszukujących szalonych sex wrażeń. Jeśli jesteś facetem, jest mnóstwo konkurencji. Ponadto jako obcokrajowiec nie jesteś niczym specjalnym w Sao Paulo. To trochę jak Buenos Aires w tym sensie – nawet jeśli nie ma tu wielu obcokrajowców, nie masz tutaj egzotycznego czynnika! Krótko mówiąc, dobra jakość, wiele opcji, ale niestety trudna walka.

 Lokalne Atrakcje
 Ceny Lotów

Miejsca Noclegowe


Booking.com

 

POWRÓT DO KATEGORII >>