Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej osoby… Łączycie ścieżki swojego życia ze swoim wybrankiem i od tej pory będziecie kroczyć po niej wspólnie. Taka chwila zasługuje na najwspanialszą oprawę. Zobacz jak zrobili to inni.

Featured Video Play Icon

BANYAN TREE | Ślub na Plaży

booked.net

Wyobraź sobie słońce na skórze, piasek u stóp i dużowolnego czas. Banyan Tree Seychelles to tropikalna przystań otoczona florą i fauną, która jest idealna na ślubu lub wakacje „tylko we dwoje” Obiekt położony na malowniczym południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy Mahé z 60-ma wspaniałymi willami w stylu kreolskim wita gości wraz z dziewiczymi plażami Oceanu Indyjskiego.

 Lokalne Atrakcje
 Porównaj Ceny Lotów
 Sprawdź Ofertę


Booking.com

Featured Video Play Icon

COCOS HOTEL | Antigua – All Inclusive

booked.net
Obiekt All inclusive, przeznaczony tylko dla par i dorosłych. Usytuowany na bujnym, zielonym wzgórzu, otoczony kilometrami niebiańskiego błękitnego morza.  Ten rustykalny, a zarazem butikowy ośrodek znajduje się na zachód od pięknej karaibskiej wyspy Antigua.

Sprawdź Ceny Lotów  >>
↓↓↓ Sprawdź Dostępność ↓↓↓Booking.com

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa ślub w wyjątkowych, najpiękniejszych sceneriach. Pomożemy w przygotowaniu ceremonii, niezbędnych dokumentów oraz zagwarantujemy błogi wypoczynek w rewelacyjnych hotelach.