Na wyposażeniu każdego podróżnika powinny znaleźć się niezwykle funkcjonalne gadżety turystyczne. Podczas podejmowania każdej podróży – zarówno małej, jak i dużej – powinniśmy zaopatrzeć się w przydatne akcesoria, które nierzadko mogą znaleźć zastosowanie w przeróżnych sytuacjach.

CROSSTOUR CT9000 | Kamera Sportowa

Crosstour CT9000 kamera sportowa, podwodna, 4 K, 20 MP, WiFi, 40 m, wodoszczelna + pilot zdalnego sterowania.

Dlaczego ją polecamy?

✓  Kamera Crosstour Action Cam oferuje profesjonalne filmy 4 K / 30 kl./s i obraz 20 MP.
✓  Za pomocą pilota zdalnego sterowania i Wi-Fi można sterować kamerą bezprzewodowo.
✓  Dzięki solidnej, wodoszczelnej obudowie pod wodą osiągniesz 40 metrów.
✓  Wyposażona w 2 x akumulatory 1050 mAh każda nagrywa do 90 minut.
✓  Produkt w Atrakcyjnej Cenie.

Cena: 49,99 (Amazon)
 

Featured Video Play Icon

ZHIYUN SMOOTH 4

Zhiyun Smooth 4 zamienia smartfon w profesjonalną kamerę filmową, pomagając w tworzeniu stabilnego i płynnego materiału za pomocą telefonu. Konstrukcja zintegrowanego panelu sterowania może zmniejszyć potrzebę dotykania ekranu i pomóc użytkownikom kontrolować zarówno stabilizator, jak i kamerę mobilną bezpośrednio za pomocą przycisków skrótów.

Cena: 386zł (GearBest)
 

Featured Video Play Icon

ALFAWISE | Podglądaj swój dom, gdy Cię nie ma

Martwisz się o pozostawienie domu pustego podczas podróży? Alfawise L3 Plus to mała nisko energetyczna kamera akumulatorowa ze 100% połączeniem bezprzewodowym, wbudowaną funkcją akumulatora , bezprzewodową transmisją WiFi, obsługą wykrywania ruchu przez 15 sekund nagrywania wideo i obsługą przechowywania w chmurze.  Camera łączy się z aplikacją w telefonie, dzięki czemu możesz zdalnie wyświetlić dowolny obszar, na który ja skierowałeś.

Cena: 216zł (GearBest)
 

Featured Video Play Icon

TRTL PILLOW | Poduszka Podróżna


Trtl to poduszka podróżna, która nie jest nieporęczna ani krępująca, poduszka ta jest bestsellerem w Amazon dzięki dyskretnemu ergonomicznemu podparciu pod szyję. Jedna z najlepszych poduszek na szyję do spania w płaszczyźnie, jej mocne podparcie szyi jest ukryte jest w wygodnym szaliku, więc nikt nie będzie wiedział, że podpierasz swoją śpiącą głowę.

Dlaczego to kochamy?

✓  Cztery gwiazdki na Amazon z ocenami od  1079 osób

✓  Naukowo udowodniono, że utrzymuje głowę w optymalnej pozycji do spania

 ✓  Lekka (tylko 141g !) i można ją prać w pralce

Cena: 25,45 (Amazon)
 

Featured Video Play Icon

GOCOMMA | Organizator na akcesoria podróżne

Mała torba do organizowania akcesoriów elektronicznych, takich jak adaptery, kabel zasilający laptopa, power banki, zestawy słuchawkowe, ładowarki itp. Wykonana z trwałego i wodoodpornego nylonu z dobrze wyściełanym wnętrzem do ochrony delikatnych przedmiotów.

Rozmiar: 25 x 19 x 10,00 cm
Waga: 200 gram

Cena: 28zł (GearBest)

Featured Video Play Icon

ANKER | Akumulator Zewnętrzny ( 20100 mAh)

Chociaż planujemy wysłać ludzi do kolonizacji Marsa, z jakiegoś powodu producenci nadal nie potrafią zrobić telefonów, aparatów fotograficznych i innych urządzeń z bateriami wytrzymujących kilka dni. Wynik: każdy potrzebuje dodatkowego lądowania podczas podróży. Zainwestuj w kompaktowe i mocne urządzenie. Wszystko poniżej 10 000 mAh nie jest tego warte – pamiętaj, że z czasem tracą pojemność.

Anker PowerCore (powerbank) o pojemności 20 000 mAh gwarantuje naładowanie baterii na wiele dni.

Cena: 29,99 (Amazon)

 

Featured Video Play Icon

TRAVELREST | Optymalna Poduszka Podróżna

Inteligentna konstrukcja tej zmywalnej poduszki zapobiega opadaniu głowy do przodu podczas snu. Odpowiedni dla dorosłych i dzieci. Idealny do użytku w samolotach, autobusach, pociągach, samochodach, na kempingach, podczas wędrówek z plecakiem, na wózkach inwalidzkich, na lotniskach, a nawet podczas oglądania telewizji.

Cena: 22,99 (Amazon)
 

Featured Video Play Icon

AUGUR | Plecak o Dużej Pojemności


Ten plecak ma lekkie, ergonomiczne paski na ramiona, odpinany pasek na klatkę piersiową i pasek, aby zmniejszyć obciążenie barku. Jest również wyposażony w kilka przegródek, niezależną torbę na laptopa i wiele kieszeni. Dzięki origami możesz wyróżniać się spośród innych.

Główne cechy
• Wykonane z oxford, trwałe, wodoodporne i oddychające
• Wystarczająco duże, aby przenosić wszystkie niezbędne rzeczy w podróży
• Technika zszywania o dużej gęstości

  Cena: 149zł  (GearBest)