booked.net

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Ceny Lotów
 Ceny Noclegów
 Dowiedz się Więcej

Fuerteventura jest oddalona od kontynentu afrykańskiego ledwie o 100 kilometrów. To najbardziej płaska wyspa z archipelagu kanaryjskiego.

Znana jest przede wszystkim z niekończących się plaż oraz wiejącego wiatru, który umożliwia uprawianie różnego rodzaju sportów wodnych, z czego skwapliwie korzystają żeglarze, surferzy i kitesurferzy z całego świata.

Fuerteventura dzięki swojemu ukształtowaniu, licznym piaszczystym plażom oraz łagodnemu klimatowi jest jedną z najczęściej wybieranych miejsc na wakacje, szczególnie przez rodziny z dziećmi, ale nie tylko. Odnajdą się tu oczywiście miłośnicy sportów wodnych, plażowania, ale także amatorzy pieszych wycieczek.

W okresie zimowym (a nawet wiosną, latem i jesienią) słońce nie pozwala pokonać najlepszych rzeczy na Fuerteventurze. Ma to wiele wspólnego z położeniem i klimatem wyspy. Chociaż możesz mieć pokusę na spędzanie czasu przy basenie lub na plaży, ale jest tu o wiele więcej do odkrycia.

Ceny na wyspie Fuerteventura są  trochę wyższe, niż u nas w kraju ale nie zabijają swoją wysokością. Nawet niektóre towary można dostać tu nieco taniej.  Jeśli dobrze zaplanujemy nasz pobyt i wydatki, to wakacje na na tej wyspie mogą wynieść niewiele więcej, niż nad naszym polskim Bałtykiem.

PUERTO DEL ROSARIO Pogoda Dzisiaj

7 najlepszych miejsc do odwiedzenia na Fuerteventurze.

 

Sprawdź Ceny Lotów >>

↓↓↓  Porównaj Ceny Noclegów i Znajdź Idealną Ofertę  ↓↓↓ 


Booking.com