Egipt wita Cię swoim potężnym Nilem i wspaniałymi zabytkami, urzekającą pustynią i bujną deltą, a także swoją długą przeszłością i przyjaznymi, kochającymi historię ludźmi.

Featured Video Play Icon

TITANIC PALACE BEACH HOTEL | Hurghada

booked.net

Pięciogwiazdkowy Titanic Palace & Aqua Park Beach Resort to doskonałe połączenie słynnej egipskiej tradycji z nowoczesnymi udogodnieniami dla Gości, składanka wspaniałego błękitnego morza, słonecznego nieba i pięknej pogody. Titanic Palace znajduje się przy piaszczystej plaży Morza Czerwonego, oferuje swoim Gościom szeroki wybór zajęć sportowo – rekreacyjnych.

 Lokalne Atrakcje
 Porównaj Ceny Lotów
 Sprawdź OfertęBooking.com

Featured Video Play Icon

MOSAIQUE BEACH RESORT | Taba

booked.net

Taba – miejscowość turystyczna ‒ beduińska ‒ w Egipcie, w północnej części czerwonomorskiej Zatoki Akaba, ok. 8 km od Ejlatu w Izraelu, 15 km od Akaby w Jordanii i 230 km na północny wschód od Szarm el-Szejk.

Mosaique Beach Resort Taba Heights to wspaniała lokalizacja, wyjątkowo zaprojektowany hotel inspirowany tradycyjną orientalną architekturą. Ten wyjątkowy ośrodek to obiekt all inclusive jest zaledwie 20 km od centrum Taba i 40 km od lotniska, jest wygodny dla biznesu i przyjemności.

 Lokalne Atrakcje
 Porównaj Ceny Lotów
 Sprawdź OfertęBooking.com

Featured Video Play Icon

SZARM EL-SZEJK | 10 najważniejszych atrakcji

booked.net

Wyjazd do Sharm El Sheikh jest wyśmienity dla osób, które chcą poznać fascynujące miejsca wcześniej znane jedynie z pocztówek czy przewodników turystycznych. Jest doskonałą bazą wypadową do poznania najważniejszych miejsc zlokalizowanych w tym rejonie Egiptu np: Góry Synaj z klasztorem św. Katarzyny, Kairu. Bliskie sąsiedztwo Izraela i Jordanii i umożliwia zwiedzenie tych państw i ich zabytków. Miłośnicy przyrody i znakomitej zabawy w egipskim stylu także poczują się tutaj Sharm el Sheikh.

  Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
  Porównaj Ceny Noclegów
 

Featured Video Play Icon

ASWAN

booked.net

Asuan to małe miasteczko w Egipcie na wschodnich brzegach Nilu, w którym przez cały rok świeci słońce. Z ponad dziesięcioma godzinami światła słonecznego każdego dnia jest to najbardziej słoneczne miasto w Afryce. To także miasteczko handlowe o dużym znaczeniu kulturalnym i historycznym, w którym mieści się zarówno starożytne miasto Elephantine, jak i Mauzoleum Agha Khan, różowy wapień i marmurowy pomnik Carrary, zbudowany jako gest miłości do Agi Khan od jego żony.

 Lokalne Atrakcje
 
Zobacz na Mapie
 Sprawdź Ceny Lotów
  Porównaj Ceny Noclegów