Dania jest pięknym krajem, którego wodny duch jest odczuwalny na całej swojej skomplikowanej geografii. Nigdy więcej niż 50 km od morza i gdzie woda przenika do serca stolicy dzieląc kraj na ponad 400 wysp. Kolorowa i kulturalna, nawet w centrach miast, przyroda otuli Cię dzięki zamiłowaniu Duńczyków do terenów zielonych i przyrody.

Featured Video Play Icon

HOTEL CPH LIVING | Kopenhaga

booked.net

Pływający butikowy hotel CPH Living. Ozdobiony jest mieszanką specjalnie zaprojektowanych mebli i duńskich klasyków meblowych. Z łazienki można bez przeszkód cieszyć się pulsującym życiem portu. Wszystkie pokoje wyposażone są w okna od podłogi do sufitu, okna francuskie, oryginalne dzieła sztuki, telewizory z płaskim ekranem, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, podgrzewane podłogi,

↓↓↓ Sprawdź Dostępność ↓↓↓
 


Booking.com

Featured Video Play Icon

HENNE STRAND

booked.net

Henne Strand jest turystycznym resortem, położonym w południowozachodniej części Półwyspu Jutlandzkiego. Jest to jeden z najbardziej popularnych kierunków wakacyjnych wśród Duńczyków oraz Niemców. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem znajdują się tu kilometry piaszczystych plaż, oblewanych wodami Morza Północnego. Jeśli chcecie wypocząć w ciszy, spokoju i otoczeniu fantastycznej natury – to Henne Strand jest właśnie dla Was.

↓↓↓ Sprawdź Oferty ↓↓↓

Featured Video Play Icon

STEEL HOUSE I Hostel

Wyróżniający się stalowo wyglądający budynek, w którym niegdyś mieścił się Duński Związek Metalowców, przekształcił się teraz w fajny miejski hostel.

Sprawdzi Dostępność >>

 Booking.com