Cudowny zapach jaśminu, tymianku, rozmarynu, mięty i owoców cytrusowych towarzyszy nam na całej wyspie wraz z gościnnością i nieskrywaną serdecznością mieszkańców. Tradycyjne meze – przekrój kuchni greckiej, owoce morza na obiad i smaczne grillowane mięsa na kolację z dodatkiem sałatek, tahini i tzatzików – to wyborny smak dla każdego podniebienia. Jedno z najstarszych win świata, narty o poranku, kąpiel w ciepłych wodach Morza Śródziemnego, zjednoczenie z naturą i szalone noce, wszystkiego możemy doświadczyć spędzając czas na Cyprze.

Cypr to wyspa miłości! Już dziś zaplanuj wakacje!

LIMASSOL Pogoda Dzisiaj

Porównaj ceny noclegów i znajdź idealna ofertę.

 



Booking.com

Featured Video Play Icon

LARNAKA

booked.net

Larnaca jest najstarszym miastem na Cyprze i jest jednym z głównych nadmorskich kurortów na wyspie. Wakacje w Larnace są niezwykle popularne wśród rodzin, ponieważ oferuje wiele atrakcji i jest mniej ruchliwe niż miejsca takie jak Ayia Napa. Usytuowany na wschodnim wybrzeżu wyspy, Larnaca znajduje się w pobliżu tętniących życiem kurortów Ayia Napa i Zatoki Nissi, ale także w pobliżu spokojniejszego sąsiada Protaras. Dzięki pięknym plażom i licznym dostępnym atrakcjom to miasto jest idealne dla każdego, kto chce odkryć historyczne treści miasta i cieszyć się lokalnym życiem nocny

 Lokalne Atrakcje
 Warszawa ⇆ Larnaka (od 423 zł)
 Porównaj Ceny Noclegów

Featured Video Play Icon

PAFOS

booked.net

Pafos, główne miasto zachodniego Cypru, poszczycić się może niezwykle bogatą historią. W znanym jako miejsce narodzin bogini Afrodyty mieście zobaczyć można takie zabytki kultury, jak grobowce królewskie z IV w p.n.e., usadowione na wysokich nadmorskich klifach, oraz imponujący bizantyjski zamek i kunsztowne mozaiki rzymskie.

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Ceny Lotów
 Ceny Noclegów
 

Featured Video Play Icon

SENTIDO SANDY BEACH HOTEL

booked.net

Nowoczesny hotel ze świetną lokalizacją tuż przy plaży w Zatoce Larnaka, około ośmiu kilometrów od centrum Larnaki. SENTIDO Sandy Beach jest dla tych, którzy chcą spędzić dni na plaży i przy basenie.

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Porównaj Ceny Lotów
 Sprawdź Ofertę



Booking.com

Featured Video Play Icon

AYIA NAPA

booked.net

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
  Dowiedz się Więcej

Ayia Napa to śródziemnomorska miejscowość wypoczynkowa na południowo-wschodnim wybrzeżu Cypru, znana z plaż. Głównym zabytkiem miasta jest piętrowy, wenecki klasztor Ayia Napa, który stoi na centralnym placu Plateia Seferi, otoczony barami i klubami.

Jeszcze do niedawna Ayia Napa funkcjonowała jako zaciszna wioska rybacka znajdująca się około 40 km na wschód od Larnaki, posiadająca również dostęp do niewielkiego portu. Sytuacja jednak uległa zmianie, kiedy Famagusta została przejęta przez Turków. Wtedy to Ayia Napa stała się głównym kąpieliskiem na wyspie. Obecnie stanowi jeden z najpopularniejszych i prężnie rozwijających się kurortów.