booked.net

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
  Dowiedz się Więcej

Barbados ma coś więcej niż tylko plaże przyciągające turystów na południową wyspę Karaibów. Wyspa ma wapienne wzgórza, wspaniałe domy plantacyjne i wiele muzeów, które mówią o historii wyspy. Oprócz popularnego opalania, goście mogą korzystać z atrakcji na świeżym powietrzu, takich jak windsurfing, nurkowanie lub piesze wycieczki, aby pomóc im cieszyć się tym nieskazitelnym klejnotem wyspy.

Ponad pół miliona ludzi odwiedza wyspę każdego roku, dając świadectwo o tym niesamowitym raju. Twoje powody mogą się różnić, dlatego ważne jest, aby zrozumieć, że znasz najlepsze czasy na Barbados i kiedy są takie czasy, abyś mógł mieć najlepsze wakacje.

Kiedy jechać na Barbados ?

Barbados jest tropikalną wyspą bez dużej różnorodności jeśli chodzi o pogodę. Średnia temperatura dla całego roku wynosi od 24 °C i 29 °C, pora sucha występuje od stycznia do kwietnia. To wtedy większość ludzi podróżuje na wyspę Barbados. Dobra pogoda i początek większego ruchu na wyspę zaczyna się w grudniu.

Choć mało prawdopodobne, sezon huraganowy trwa od początku czerwca do końca listopada. Możliwe, że burze tropikalne zakłócą twoje rajskie wakacje. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje duże prawdopodobieństwo słonecznych dni  w ciągu tych miesięcy. To jest po prostu coś do rozważenia, kiedy planujesz wyjazd na Barbados.

↓↓↓ Porównaj Ceny Noclegów i Znajdź Idealną Ofertę ↓↓↓Booking.comBooking.com