booked.net

 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
  Dowiedz się Więcej

Barbados ma coś więcej niż tylko plaże przyciągające turystów na południową wyspę Karaibów. Wyspa ma wapienne wzgórza, wspaniałe domy plantacyjne i wiele muzeów, które mówią o historii wyspy. Oprócz popularnego opalania, goście mogą korzystać z atrakcji na świeżym powietrzu, takich jak windsurfing, nurkowanie lub piesze wycieczki, aby pomóc im cieszyć się tym nieskazitelnym klejnotem wyspy.

Ponad pół miliona ludzi odwiedza wyspę każdego roku, dając świadectwo o tym niesamowitym raju. Twoje powody mogą się różnić, dlatego ważne jest, aby zrozumieć, że znasz najlepsze czasy na Barbados i kiedy są takie czasy, abyś mógł mieć najlepsze wakacje.

Kiedy jechać na Barbados ?

Barbados jest tropikalną wyspą bez dużej różnorodności jeśli chodzi o pogodę. Średnia temperatura dla całego roku wynosi od 24 °C i 29 °C, pora sucha występuje od stycznia do kwietnia. To wtedy większość ludzi podróżuje na wyspę Barbados. Dobra pogoda i początek większego ruchu na wyspę zaczyna się w grudniu.

Choć mało prawdopodobne, sezon huraganowy trwa od początku czerwca do końca listopada. Możliwe, że burze tropikalne zakłócą twoje rajskie wakacje. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje duże prawdopodobieństwo słonecznych dni  w ciągu tych miesięcy. To jest po prostu coś do rozważenia, kiedy planujesz wyjazd na Barbados.

↓↓↓ Porównaj Ceny Noclegów i Znajdź Idealną Ofertę ↓↓↓Booking.com