Featured Video Play Icon

CASA DE PERAINDA | Trancoso

booked.net

Trancoso, w nadmorskim brazylijskim stanie Bahia, jest nieskażone, niepozorne i urocze. Drogi gruntowe z lotniska w Porto Seguro doprowadzą Cię do tego naturalnego raju, który od lat jest zamieszkany tylko przez rybaków i hipisów. Jego urok, który został bardzo ukryty, przyciągnął znanych celebrytów, którzy szukają odpoczynku od zatłoczonych plaż w Tulum czy Ibizie.

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Porównaj Ceny Lotów
 Sprawdź OfertęBooking.com

Featured Video Play Icon

BALNEARIO CAMBORIU

booked.net

Balneário Camboriú jest uważane za biedne Rio. Rzeczywiście, ma gigantyczny posąg Chrystusa, piękne plaże, nocne życie i długi odcinek wyłożonego wieżowcem piasku, który podejrzanie odzwierciedla Copacabana aż do swojej nazwy – Av Atlântica – wszystko za ułamek cen Copacabana. Prawdę mówiąc, Camboriú jest tak naprawdę kopią Copacabana z wyjątkiem jednego zastrzeżenia: jest znacznie tańszy i nowszy. Infrastruktura miasta, od jaskrawych wieżowców do modnych barów na ulicach jest w znacznie lepszej formie.

 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów
 

Featured Video Play Icon

BELEM

booked.net

W północno-brazylijskim stanie Para znajduje się duża część lasów deszczowych Amazonii, a także imponujące rzeki Amazonki, Tapajós, Xingu i Tocantins. Belém, stolica stanu, jest fascynującym miastem. Od przybycia Portugalczyków w XVI i XVII wieku po boom gumowy w XIX i XX wieku miasto opowiada historię Brazylii. Dziś podczas wycieczki do Belém można odkryć bogatą ofertę zajęć, rynków, restauracji, muzeów i ogrodów.

 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów