booked.net

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 Dowiedz się Więcej

Bonaire jest naprawdę nieodkrytym diamentem, w którym znajduje się wiele pięknych miejsc. Jednak Bonaire jest wyjątkowy, ponieważ pozostaje nienaruszonym rajem w przesyconym świecie.

Najmniej podróżująca z wysp ABC (którą Bonaire tworzy wraz z Arubą i Curacao) leży na północ od Wenezueli na Karaibach. Ta mała wyspa oaza jest rajem dla miłośników nurkowania z rurką i akwalungiem, a także jednym z najbardziej przyjaznych i serdecznych miejsc na Karaibach.

Ta część tropikalnego świata posiada wiele cudów, ogromną i imponującą przestrzeń oceaniczną, która przyciąga podróżników z całego świata. Sekrety w tej historii są zarówno starożytne, jak i nowe, więc nic dziwnego, że wśród krystalicznie czystych wód znajduje się raj dla nurków i nurków, o których być może nawet nie słyszeliście; wyspa tak blisko Aruby, że można ją było dotrzeć drogą powietrzną w mniej niż 30 minut i Curacao w około 15!

Piękno Bonaire polega również na tym, że jego prostota dodaje tylko spokoju. Istnieją tylko dwie główne drogi na wyspie, jedna północna i jedna południowa, co ułatwia żeglugę, jeśli zdecydujesz się wypożyczyć samochód z lotniska tam, gdzie jesteś, choć nie jest to konieczne, biorąc pod uwagę bliskość każdej ewentualnej działalności będziesz zainteresowany.

Pomimo braku publicznych systemów transportu, taksówki są bardzo tanie i prowadzone przez zawsze przyjaznych i głównie mówiących po angielsku mieszkańców. Podczas naszej ostatniej wizyty mieliśmy przyjemność latać po wyspie wiele razy z Victorem, wspaniałym rozmówcą i przyjacielem wszystkich w naszym ośrodku!

Jeśli szukasz więcej wiatru we włosach podczas codziennych ucieczek, skorzystaj z okazji, aby pedałować po wyspie rowerem, zarówno w wersji standardowej, jak i terenowej, lub zwiedzaj w szybszym tempie na rowerze elektrycznym. Sprawdź Scooters Bonaire lub Bonaire Eco Cycling, aby wypożyczyć swój dwukołowy transport na cały dzień. Bonaire zachęca do tego ekologicznego sposobu podróżowania, zapewniając bezpłatne porty do ładowania w Sorobon, Rincon i placu Wilhelmina w Kralendijk.

Najlepsze Atrakcje w  Bonaire 

Najlepsza porą aby wybrać się do Bonaire jest od maja do października, kiedy jest mniej turystów i ceny zakwaterowania są niższe. Jeśli planujesz zimowy wypad, pamiętaj, że grudzień do kwietnia obejmuje szczyt sezonu na wyspie, kiedy pogoda o temperaturze 26°C stopni daje upakowane hotele i wyższe ceny.

↓↓↓ Porównaj Ceny Noclegów i Znajdź Idealną Ofertę  ↓↓↓Booking.com