Siedząc w mroźnych klimatach, jestem pewien, że nie jestem jedyną osobą, która marzy o nadchodzących wakacjach. Gdzie wyjechać w tym roku? Szukasz wakacji na plaży? Coś przy basenie? Może krótki wypad na Ibizę, może Barcelona? A może pakujesz swój najlepszy lateks i wyskakujesz gdzieś, by cieszyć się innym hedonizmem? Mamy szczęście mieszkać w Europie, która jest domem dla takich klubów, jak Torture Garden i konwencje, takie jak Eroticon . Ale dokąd zmierzasz, gdy rodzaj zwiedzania nie obejmuje lokalnych ruin? Wyruszmy w podróż dookoła świata do jednych z najlepszych miejsc do imprez erotycznych.

Berlin – To nie daleko od domu, miasto które stało się znane na całym świecie dzięki hedonistycznemu otwartego i artystycznego podejścia do życia i seksu. Pytając przyjaciela, czy chce spotkać się na drinka, odpowiedział: „Właśnie spędziłem tydzień w lateksowym kostiumie w Berlinie”. Berghain to jeden z najbardziej sławnych klubów w Berlinie, magazyn wypełniony techno muzyką, który jest otwarty przez wiele dni, głównie w obawie, że jak wyjadą to nigdy więcej nie zostaną wpuszczeni ponownie. Mam 40 lat, więc myślę o godzinnym staniu w kolejce i możliwości bycia nie wpuszczonym tylko dlatego, że nie wyglądam wystarczająco uraźliwie i być zmuszonym zostać w domu z wibratorem. Jeśli szukasz czegoś bogatszego, imprezy w Schloss Milkersdorf brzmią o wiele bardziej swobodnie: bogate otoczenie, lokalizacja zamku i brak techno.

 Lokalne Atrakcje
 FlixBus
 Podróżuj Pociągiem
 Ceny Lotów do Berlina

Zanim pomyślisz o wrażeniach zarezerwuj odpowiedni apartament w Berlinie  ↓↓↓Booking.com

Kopenhaga: Raz w roku w Kopenhadze odbywa się festiwal Salon Kinky, to zabawny i seksowna impreza do której zaprasza się wszystkie rozmiary, kształty, płeć i upodobania. Pamiętaj aby zabrać ze sobą wszystkie swoje ulubione gadżety i przynajmniej jednego żywego przyjaciela, aby być bezpiecznym i zgodnym. Ponieważ jest tam tajemniczo i seksownie.

 Lokalne Atrakcje
 FlixBus
Ceny Lotów do Kopenhagi

↓↓↓  Rezerwuj Noclegi W Najlepszej Cenie  ↓↓↓Booking.com

Bangkok: W Tajlandia dumnie obchodzi się przemysł seksu. Tajscy pracownicy seksualni stworzyli własne muzeum w Nonthaburi , z napisem na wejściu „Nigdy więcej maszyn do szycia” Nie trzeba wiele gogli, aby znaleźć coś dla siebie, ale coraz więcej osób zaczyna angażować osoby świadczące usługi seksualne dla własnej rozrywki, w większości nie są to przyjazne spotkania towarzyskie.

 Lokalne Atrakcje
Ceny Lotów do Bangkoku

↓↓↓  Rezerwuj Noclegi W Najlepszej Cenie  ↓↓↓

Booking.com

 

POWRÓT DO KATEGORII >>