Kanały w Brugii, moda w Antwerpii, dekadencka czekolada, małże i frytki, dzwonnice i zamki, szalone karnawały piwa Tintin i Trappist piwa…no i jak można nazwać Belgię nudną ?

Featured Video Play Icon

BRUGIA

booked.net

Planujesz rozpieścić drugą połówkę pudełkiem czekoladek? Poleć po nie do Brugii. Położone rzut kamieniem od Brukseli miasto jest jednym z najromantyczniejszych miejsc w Europie i słynie z uroczych sklepów z czekoladą i bajkowych brukowanych uliczek. Zobacz porady dla odwiedzających Brugię od miejscowego producenta czekolady, Dominique’a Personone’a, które znajdziesz tutaj.

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 FlixBus
 Ceny Lotów
 Ceny Noclegów
 

Featured Video Play Icon

1898 THE POST HOTEL | Gent

booked.net

5-gwiazdkowy hotel 1898 The Post oferuje dźwiękoszczelne zakwaterowanie w pobliżu Międzynarodowego Centrum Kongresowego, około 20 minut spacerem. 1898 Hotel Post znajduje się 1400 metrów od Opactwa Świętego Piotra. Obiekt jest położony w odległości 10-minutowego spaceru od centrum Gandawy.Obiekt oferuje 38 pokoi. Są one wyposażone w minibar, sejf na laptopa, telewizor z płaskim ekranem, prasę do spodni i system stereo. 1898 The Post znajduje się w odległości 60 minut jazdy samochodem od lotniska Deurne.

 Lokalne Atrakcje
 FlixBus
 Porównaj Ceny Lotów
 Sprawdź OfertęBooking.com

Featured Video Play Icon

GENT | Wypady na Weekend

booked.net

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 FlixBus
 Sprawdź Ceny Lotów
  Dowiedz się Więcej

Gent może nie być pierwszym miastem, które przychodzi na myśl, gdy myślisz o podróży do Europy, i może to być jeden z głównych powodów, dla których warto się wybrać. Bez masy turystów, którzy mogą przytłoczyć niektóre wspaniałe miasta, Gandawa w Belgii to miejsce, w którym można zobaczyć zabytki, wędrować po ulicach i spędzać czas z mieszkańcami bez rywalizacji o przestrzeń lub zniechęcania przez turystów.

Featured Video Play Icon

DINANT

booked.net

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 FlixBus
 Podróżuj Pociągiem
 Sprawdź Ceny Lotów
  Dowiedz się Więcej

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem zdjęcie Dinant, byłem zachwycony. (Cóż, kto by nie był?)

Właśnie wtedy wiedziałem, że muszę odwiedzić to miasto i zobaczyć jego imponujące piękno dla siebie! A kiedy już zobaczyłem jego całość na własne  oczy … W ogóle się nie zawiodłem. Było dokładnie tak , jak sobie wyobrażałem być – uroczym i malowniczym, nie ważne jak małym miastem jest.

Położony w francuskojęzycznym regionie Belgii na południu (Walonia), Dinant jest gminą w Namur, która leży nad rzeką Mozą.