Austria może wyczarować wizje barokowych kościołów przypominających tort weselny, pałacową siedzibę Habsburgów, jak Schloss Schönnbrunn, i gotyckie zwieńczenie chwały jak Stephansdom. Ale kraj to coś więcej niż suma przepychu i pałaców. Świeży powiew architektonicznego powietrza przepływa przez miasta, przynosząc szczęśliwe małżeństwo współczesności i historii. Niektóre z najbardziej przyciągających wzrok ikon są w rzeczywistości nowoczesne: wiedeńskie muzea Quartier w odnowionej stajni cesarskiej, zmieniający kolor gigant Rubik’s Cube, czyli Ars Electronica w Linz i gotowy na science fiction Kunsthaus Graz. Przygotuj się na zobaczenie Austrii w zupełnie nowym świetle.

Featured Video Play Icon

WIEDEŃ | 2018

booked.net

Wiedeń – dla niektórych romantyczny jak Paryż, dla innych swojski jak Kraków lub modny jak Mediolan. Nie ma znaczenia, czy pragniecie spędzić romantyczny weekend we dwoje, planujecie wyprawę na zakupy albo szukacie kulturalnych atrakcji – Wiedeń zapewnia wszystko i oferuje niezliczone atrakcje. Położony tylko kilkaset kilometrów od granicy z Polską Wiedeń to idealne miejsce na spędzenie w przyjemny sposób kilku wolnych dni. Miasto jest w stanie zachwycić każdego.

 Lokalne Atrakcje
 FlixBus
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów

 

Wynajmij Darmowego Przewodnika

Featured Video Play Icon

HALLSTATT

booked.net

Hallstatt to coś więcej niż ładne miasto. Uważana jest za najstarszą wciąż zamieszkałą wioskę w Europie, której początki sięgają epoki żelaza.Jednak w ostatnich dziesięcioleciach sława Hallstatta wywodzi się głównie z jej naturalnego piękna. Położone między jeziorem a górami (można nawet powiedzieć, że przytula je jezioro), to idealne małe miasteczko z łatwością stało się ulubionym miejscem turystycznym, a także światowego dziedzictwa UNESCO.

 Lokalne Atrakcje
 
Zobacz na Mapie
 FlixBus
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów
 

Featured Video Play Icon

APARTMENT GIULIANO | Vienna

booked.net

Apartament oferuje wyjątkowy design i nowoczesny wystrój. Żywe kolory tworzą wyjątkowy styl w tym eleganckim apartamencie . Obiekt znajduje się w pobliżu Dunaju i Messe-Prater. Idealny na krótkie lub dłuższe pobyty i jest odpowiedni dla 2- 4 osób.

 Zobacz na Mapie
 Lokalne Atrakcje
 FlixBus
 Podróżuj Pociągiem
 Sprawdź Ceny Lotów
 Sprawdź OfertęBooking.com

Featured Video Play Icon

WIEDEŃ | PKP Intercity

booked.net

Podróż pociągiem jest bardziej opłacalną, mniej stresującą alternatywą dla latania, która przybliża nas do odwiedzanych krajów i zmniejsza nasz wkład w zanieczyszczaniu klimatu. 

Austria kojarzy się z górami i olśniewającymi widokami. Tymczasem atrakcje Austrii stanowią także miasta, a dokładniej Wiedeń. To on sprawia, że pociąg do Austrii wybiera coraz więcej osób. Wiedeń jest swego rodzaju klasyką jeśli chodzi o zwiedzanie Europy. Jeździ się tam na romantyczne wypady we dwoje i weekendy. Wiedeń to miasto licznych wydarzeń kulturalnych: koncertów, wystaw i festiwali. Wiedeń warto odwiedzić jesienią. Czy warto tam jechać?

Sprawdź sam!