Australia to kraj lub Australia to nazwa kraju obejmującego wiele krajów; zrozumienie tego drugiego oznacza kroczenie śladami pierwszych ludów. Niezależnie od tego, czy śledzisz zarysy sztuki naskalnej liczącej ponad 20 000 lat w Parku Narodowym Kakadu, pływasz w lazurowych wodach wyspy Rottnest, czy podziwiasz kultowe miejsca w Sydney Harbour,Nie boisz się ciemnoniebieskiego? Zanurz się w słynnych rafach od Ningaloo do Wielkiej Rafy Koralowej lub obserwuj majestatyczne południowe wieloryby wzdłuż Wielkiej Zatoki Australijskiej. Lubisz emocje? Udaj się do niesamowitych parków dzikich zwierząt poza Brisbane (Australia Zoo) i Darwin (Crocodylus Park). I nic nie utrzyma twoich morskich nóg bardziej niż wyruszenie w trasę 4WD i pokonanie jednej z wielu polnych dróg prowadzących do kamienistych skał, od Uluru do Kimberley.

Featured Video Play Icon

TRINITY BEACH PALACE

booked.net

Będąc gospodarzem międzynarodowych gwiazd i celebrytów, ten wspaniały hotel przy plaży ugruntował swoją reputację jako światowej klasy miejsce na wakacje. Oferowany obecnie jako prywatna rezydencja „Trinity Beach Palace” oferuje wysublimowany styl życia w ekskluzywnej kieszeni tropikalnego raju. Zaledwie 15 minut jazdy samochodem na północ od miasta Cairns. Trinity Beach jest ekskluzywnym „butikowym” centrum wakacyjnym z łatwym dostępem do Wielkiej Rafy Koralowej i wysp otoczonych palmami, cudownego lasu deszczowego Parku Narodowego Daintree oraz innych słynnych atrakcji.

 Lokalne Atrakcje
 Porównaj Ceny Lotów
 Sprawdź OfertęBooking.com

Featured Video Play Icon

PORT DOUGLAS

booked.net

Port Douglas to miasto nad Morzem Koralowym w tropikalnej dalekiej północy Queensland w Australii. Słynie z nadmorskich kurortów i stanowi bazę wypadową zarówno do Wielkiej Rafy Koralowej, największego na świecie systemu raf, jak i do Parku Narodowego Daintree, w którym występują różnorodne lasy deszczowe. W mieście Macrossan Street znajduje się wiele butików i restauracji. Zakrzywione południe jest popularną plażą Four Mile.

 Lokalne Atrakcje
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów
 

Featured Video Play Icon

GOLD COAST

booked.net

Gold Coast to region metropolitalny na południe od Brisbane na wschodnim wybrzeżu Australii. Słynie z długich, piaszczystych plaż, miejsc do surfowania i rozbudowanego systemu kanałów śródlądowych i dróg wodnych. Jest także domem dla parków rozrywki, takich jak Dreamworld, Sea World i Wet’n’Wild. W głębi lądu szlaki turystyczne przecinają grzbiety i doliny Parku Narodowego Lamington, w których żyją rzadkie ptaki i lasy tropikalne.

 Lokalne Atrakcje
 Zobacz na Mapie
 Sprawdź Ceny Lotów
 Porównaj Ceny Noclegów